Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Kaposvár, földszint

+ 12 kép 1/15
79 990 000 Ft79.99 M Ft 1 110 972 Ft/m2
3 szoba
72 m²
földszint
építés éve:2020

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 904
Kovácsné Nagy Renáta
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A LIDO HOME KAPOSVÁR eladásra kínál egy KAPOSVÁRI TÉGLALAKÁST. A LIDO HOME KAPOSVÁR által kínált TÉGLALAKÁS jellemzői: Kaposvár egy kedvelt városrészén az Uráni lakó telepen helyezkedik el! 2020-ban épült ez a tégla lakás, amely alacsony fenntartási költségekkel kényelmes otthona lehet következő tulajdonosának!. Újszerű állapotú luxus ingatlan, ahová valóban csak költözni kell. Az ingatlan 72 m² alapterületű, praktikus és modern elrendezéssel rendelkezik: amerikai konyhás nappali, 2 külön nyíló szoba, fürdőszoba + külön WC, spájz, közlekedő. Az ingatlanban beépített konyhabútorral eladó. A lakáshoz saját parkoló, valamint egy teraszos, közvetlen kertkapcsolatos rész is tartozik, ami tökéletes pihenéshez vagy családi programokhoz. Közművek: víz, villany, gáz, padlófűtés, amely kényelmes és energiatakarékos megoldás. Fűtésről és a meleg vízről gáz kombikazán gondoskodik. Az ingatlan per, teher és igény mentes! Amennyiben a LIDO HOME által kínált KAPOSVÁRI LAKÁSA vagy bármely a kínálatunkban található INGATLAN felkeltette érdeklődését, hívjon a megadott telefonszámon. Vásárolna, de nincs rá keret? Kollégám díjmentes, bank semleges hitel ügyintézéssel áll rendelkezésére. LIDO HOME-Ingatlanok egy életen át!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Kaposváron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kaposvár m² ár
1111 e Ft
777 e Ft -43%
Ennek az ára
Kaposvár átlagár
79.99 M Ft m Ft
64.6 m Ft -24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kaposvár, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Balatonföldvár
Eladó téglalakás

Balatonföldvár

125.4 M Ft
4 szoba
114 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.49 M Ft
2 szoba
41 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

120 M Ft
3 szoba
65 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

780 M Ft
3 szoba
145 m²
Kaposvár, Belváros, Berzsenyi utca
Eladó téglalakás

Kaposvár

39.9 M Ft
2 szoba
87 m²
Kaposvár, Donner - Rómahegy, Géza utca
Eladó téglalakás

Kaposvár

26.9 M Ft
2 szoba
80 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

94.9 M Ft
3 + 1 szoba
119 m²
Kaposvár
Eladó téglalakás

Kaposvár

32.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Kaposvár
Eladó téglalakás

Kaposvár

84.9 M Ft
4 szoba
133 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

89 M Ft
2 + 1 szoba
52 m²
Kaposvár
Eladó téglalakás

Kaposvár

13.9 M Ft
2 szoba
40 m²
Kaposvár
Eladó téglalakás

Kaposvár

34.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

49.9 M Ft
2 szoba
41 m²
Kaposvár
Eladó téglalakás

Kaposvár

88.329 M Ft
4 szoba
86 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

680 M Ft
4 szoba
114 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

82.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Kaposvár, Belváros, Dózsa György utca
Eladó téglalakás

Kaposvár

29.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Zákány
Eladó téglalakás

Zákány

6.9 M Ft
2 szoba
90 m²
Kaposvár
Eladó téglalakás

Kaposvár

88.329 M Ft
4 szoba
86 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

83.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Kaposvár
Eladó téglalakás

Kaposvár