Oasis Residence

Eladó téglalakás
Hévíz, 2. emelet

+ 4 kép 1/7
54 290 000 Ft54.29 M Ft 1 107 959 Ft/m2
1 + 1 szoba
49 m²
2. emelet
építés éve:1997

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 309
Sipos-Drotár Marianna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Hévízen, kiváló lokációval eladó erkélyes lakás

A világhírű hévízi tófürdő városában kínálunk megvételre egy 49 m2-es, 2. emeleti, erkélyes lakást, amely kivételes lehetőséget rejt azok számára, akik értéket teremtenének. Ez az ingatlan egy olyan alap, amely megfelelő vízióval és felújítással modern, piacképes és jól hasznosítható lakássá alakítható akár saját célra, akár befektetésként.

A lakás elosztása ideális:
nappali + félszoba, konyha, külön fürdőszoba WC -vel, valamint egy külön mellékhelyiség, ami a mindennapi komfort szempontjából kifejezetten előnyös és ritka a piacon.

Hévíz adottságainak köszönhetően az ingatlan felújítást követően nemcsak otthonként, hanem értéknövelő befektetésként is megállja a helyét. Ha látja benne a lehetőséget, érdemes időben lépni. Energetikai tanusítvány nem áll rendelkezésre.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: M324085

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 18.

2 szobás téglalakások ára Hévízen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hévíz m² ár
1108 e Ft
1493 e Ft 26%
Ennek az ára
Hévíz átlagár
54.29 M Ft m Ft
75.5 m Ft 28%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hévíz, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

360 M Ft
4 szoba
145 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

90.765 M Ft
2 szoba
46 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

370 M Ft
4 szoba
150 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

216.93 M Ft
4 szoba
121 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

83.44 M Ft
1 szoba
38 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

96.5 M Ft
2 szoba
60 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

99.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

370 M Ft
4 szoba
150 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

360 M Ft
4 szoba
224 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

212 M Ft
4 szoba
121 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

83.9 M Ft
4 szoba
91 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

42 M Ft
2 szoba
42 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

96.85 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

45 M Ft
1 szoba
90 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

82.9 M Ft
3 szoba
111 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

83.48 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

81.95 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

149.9 M Ft
10 szoba
328 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

96.85 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely