Eladó téglalakás
Herceghalom, 2. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Ha már kinőttétek a lakást, és igazi otthonra vágytok, ahol van tér, nyugalom és minőség – ez a lakás nektek szól!
Herceghalom csendes, zöldövezeti részén, a Móricz-liget lakóparkban kínálunk eladásra egy második emeleti, 163 nm-es, napfényes, tágas lakást, melyhez 6 nm-es erkély is tartozik.
- A 7 lakásos társasház 2009-ben lett átadva, rendezett, rendszeresen karbantartott és saját kertésszel gondozott közös kertje igazi oázis.
- A ház szigetelt, a tető egyedi hőtartó rendszerrel készült, így a lakás télen melegen, nyáron kellemesen hűvösen tart.
- A nappali + étkező 46 nm, a konyha 11 nm, mely igény szerint alakítható – ideális akár nagycsaládosok számára is.
- Három tágas hálószoba (21,5 – 17 – 26 nm), egy 14 nm-es fürdőszoba és külön WC biztosítja a kényelmet.
- A gardrób és közlekedő összesen 23 nm, így a tárolás sem okoz gondot.
- A lakás világos, nagy terekkel rendelkezik, minőségi padlóburkolatokkal, Velux ablakokkal, melyeket hővédő és fényzáró rolók tesznek még komfortosabbá.
- A fűtést korszerű, 1 éve cserélt kondenzációs gázkazán biztosítja, padlófűtéssel és radiátorokkal kombinálva.
- A Protfilt vízlágyító rendszer pedig gondoskodik arról, hogy minden csepp víz kíméletes legyen az otthon berendezéseihez.
A lakáshoz tartozik egy 23 nm-es garázs + tároló, mely 5 millió forintért külön megvásárolható, valamint zárt udvari kocsibeállási lehetőség is adott.
Kinek ajánlom?
- Ez az otthon nagycsaládosoknak, többgenerációs családoknak, vagy azoknak a tudatosan tervező pároknak ideális választás, akik szeretik a tágas, világos tereket, és fontos számukra a minőségi, biztonságos életkörnyezet.
- Ajánlom azoknak is, akik nyugalmat keresnek a város közelében, vagy akik értéket és stabilitást látnak egy igényes, hosszú távra tervezett otthonban.
Herceghalomról röviden:
A település az M1-es autópálya mentén, Budapesttől mindössze 20 perc autóútra található. Tömegközlekedéssel is kiválóan megközelíthető, hiszen vonattal és busszal is könnyedén elérhető a főváros.
________________________________________
Ez az otthon nem ígéret – ez életminőség.
Tér, fény, harmónia, minőség – mindez Herceghalom legjobb részén.
Ne hagyja, hogy más vigye el! Hívjon most, és fedezze fel személyesen, miért szeret bele mindenki a Móricz-ligetbe lakóparkba!
Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 04.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Herceghalom, 2. emelet