City Pearl

Eladó téglalakás
Harkány, 2. emelet

+ 7 kép 1/10
38 000 000 Ft38 M Ft 844 444 Ft/m2
1 + 1 szoba
45 m²
2. emelet
építés éve:1998

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999187
Bogáthy Eszter
HGH-2006 Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Harkány-Belváros-hitelképes-tégla lakás Befektetésnek vagy saját otthonnak!

Harkány Belvárosában, a Fürdővel szemben, felújított 45 m2-es, 2 külön bejáratú szobás, erkélyes lakás eladó!

*lakás minősitésű, hitelképes ingatlan, *2025-ben felújitott konyha, fürdő, burkolatok, *5,2Kw légkondi; Ariston okos bojler, *belső udvarra néző hangulatos erkély, ráadás:Parkolási lehetőség a Belváros szivében a belső udvarban és egy közös használatú fűves kert!

Befektetésnek vagy első otthonnak keresi? Megnézzük?

38000000 Ft
Hívjon bátran! +36 20 928 6806

Referencia szám: LK080992

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Harkányban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Harkány m² ár
844 e Ft
898 e Ft 6%
Ennek az ára
Harkány átlagár
38 M Ft m Ft
39.1 m Ft 3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Harkány, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

70 M Ft
3 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

7.9 M Ft
1 szoba
26 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

91.2 M Ft
4 szoba
96 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.904 M Ft
2 szoba
52 m²
Harkány, Bartók Béla utca
Eladó téglalakás

Harkány

14.25 M Ft
1 szoba
17 m²
Harkány, Hársfa tér
Eladó téglalakás

Harkány

24.9 M Ft
1 szoba
36 m²
Harkány, Bartók Béla utca
Eladó téglalakás

Harkány

28.9 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

64.011 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

62.7 M Ft
2 szoba
46 m²
Harkány, Than Károly utca
Eladó téglalakás

Harkány

71 M Ft
3 szoba
86 m²
Harkány
Eladó téglalakás

Harkány

38 M Ft
2 szoba
38 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

68.594 M Ft
2 szoba
52 m²
Harkány
Eladó téglalakás

Harkány

59.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.521 M Ft
3 szoba
73 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.52 M Ft
3 szoba
62 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.93 M Ft
2 szoba
54 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

51.345 M Ft
2 szoba
35 m²
Harkány, Hársfa tér
Eladó téglalakás

Harkány

41.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Harkány
Eladó téglalakás

Harkány

55 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

58.09 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

79.9 M Ft
3 szoba
105 m²