Seven Pearl

Eladó téglalakás
Hajdúszoboszló, földszint

+ 6 kép 1/9
57 900 000 Ft57.9 M Ft 1 315 909 Ft/m2
2 szoba
44 m²
földszint
építés éve:2008

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Busné Vajner Edit
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Fedezze fel Hajdúszoboszló szívében ezt a földszinti otthont – ideális választás akár befektetésnek!

Jellemzői :

- 2008-ban épült
- földszinti,kertkapcsolatos világos lakás
- 44 nm - es + 8 nm - es terasz
- nappali amerikai konyhával-étkezővel ,külön hálószoba ,kádas fürdőszoba külön wc és egy tároló helyiség
- fűtése gázcirkó radiátoros hőleadással
- 9800 Ft a közös költség
- alacsony rezsi
- tiszta lépcsőház rendezett anyagiakkal
- barátságos szomszédok

Az ingatlanhoz nem kötelező ,külön mélygarázs beállóhely vásárolható 5 990 000 Ft-os áron.

Infrastruktúrálisan nagyon kedvező elhelyezkedésű ingatlan,pár percnyi sétára a városi piac,Spar,egészségház,gyógyszertár,bank,iskola,óvoda.....

BEFEKTETÉSRE is kiválóan alkalmas a fürdő bejárata pár percnyi sétára található.

Amennyiben vásárláshoz hitelre is szüksége van független hitel tanácsadónk ingyenesen tud Önnek segítséget nyújtani a legjobb konstrukciók kiválasztásában és a folyamat lebonyolításában.

Irodánk kereső ügyfeleinknek teljes körű szolgáltatást nyújt, szakszerű tanácsadással, energetikai tanúsítvány elkészítésével, hitelügyintézéssel és profi ügyvédi segítséggel.

Abban az esetben ha az ingatlan felkeltette érdeklődését keressen bizalommal!

A HIRDETÉSI ADATOK ÉS AZ ALAPRAJZ TÁJÉKOZTATÓ JELLEGŰEK !

Hajdúszoboszló Fürdőnegyedében kínálunk eladásra egy 44 nm-es, nappali amerikai konyhás + egy hálószobás, jó állapotú lakást, amely tökéletesen megfelel a fiatalok igényeinek.
Az ingatlan egy csendes, belvárosi környéken helyezkedik el, ahol a nyugalom és a kényelem találkozik.
A lakásban található egy tágas nappali, amely ideális helyszín a baráti összejövetelekhez vagy a családi pillanatokhoz.
Az amerikai konyhás elrendezés lehetővé teszi, hogy a főzés és a társasági élet egy térben valósuljon meg, így még inkább fokozva az otthon melegét.
A fürdőszoba modern és praktikus, a beépített bútorok és szekrények pedig maximálisan kihasználják a rendelkezésre álló teret, így a tárolás sosem lesz probléma. A lakás világos, napfényes, ami még inkább fokozza a benne eltöltött idő élményét.
A terasz mérete 8 nm, ahol egy csésze kávé mellett élvezheted a reggeli napfényt vagy a nyári estéket.
A fűtés gáz (cirko), ami gazdaságos megoldást jelent a téli hónapokban.
Az ingatlan tehermentes, így azonnal birtokba vehető, és akadálymentesítés folyamatban van, ami különösen fontos lehet a mozgáskorlátozottak számára.
A környék ellátottsága kiváló: boltok, éttermek, kávézók és egyéb szolgáltatások mind a közelben találhatóak.
A közlekedés szempontjából is kitűnő lehetőségek állnak rendelkezésre, hiszen a tömegközlekedés könnyen elérhető, és a város többi része is gyorsan megközelíthető.
Hajdúszoboszló híres gyógyfürdője csupán egy karnyújtásnyira van, így a pihenés és a kikapcsolódás mindig kéznél van.
Ez a felkapott környék nemcsak a lakóhely, hanem a befektetési lehetőségek szempontjából is vonzó, hiszen a város folyamatosan fejlődik, és a kereslet az ingatlanok iránt egyre növekszik.
Ha egy olyan ingatlant keresel, amely minden szempontból megfelel a modern életvitelnek, ne habozz, hiszen ez a lakás tökéletes választás lehet számodra! Bármilyen kérdésed van, bátran kereshetsz!
Szívesen segítek az ingatlan megtekintésében, és válaszolok a felmerülő kérdéseidre.

Az álmaid otthona csak egy lépésnyire van!

#hajdubiharvarmegye #hajduszoboszlo #tarsashazilakas #foldszinti #befektetes #garazs #alacsonyrezsi

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Hajdúszoboszlón

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hajdúszoboszló m² ár
1316 e Ft
1181 e Ft -11%
Ennek az ára
Hajdúszoboszló átlagár
57.9 M Ft m Ft
60.4 m Ft 4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hajdúszoboszló, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

60 M Ft
2 szoba
0 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

104 M Ft
3 szoba
0 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

68.9 M Ft
4 szoba
78 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.46 M Ft
3 szoba
102 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

79 M Ft
3 szoba
0 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

59 M Ft
2 szoba
0 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

48 M Ft
1 szoba
34 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

84 M Ft
5 szoba
90 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

53.99 M Ft
1 szoba
0 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

74.5 M Ft
3 szoba
0 m²
Debrecen, Belváros, Piac utca
Eladó téglalakás

Debrecen

124 M Ft
2 szoba
102 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

77.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

79.9 M Ft
3 szoba
124 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

75.213 M Ft
1 szoba
81 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

74.5 M Ft
3 szoba
0 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

89.9 M Ft
3 szoba
88 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

70.703 M Ft
1 szoba
64 m²