Seven Pearl

Eladó téglalakás
Gyula, 4. emelet

+ 14 kép 1/17
29 900 000 Ft29.9 M Ft 575 000 Ft/m2
2 szoba
52 m²
4. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Egyéb
Emelet: 4. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 946
Kárnyáczki Márta
Immo1 Békéscsaba

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó Gyulán, a Belső-Törökzugban egy szép állapotú, 52 m²-es, 4. emeleti, erkélyes, két szobás lakás!

Lakás jellemzői:
- Két tágas szoba
- Konyha étkezővel
- Kamra
- Közlekedő
- Fürdőszoba és külön WC
- Erkély

Az elmúlt években számos felújítást végeztek:
- Új műanyag nyílászárók
- Új bejárati ajtó
- Teljes fürdőszoba felújítás
- Konyhában új burkolatok és beépített konyha
- Közlekedőben, erkélyen és WC-ben új burkolatok
- az otthon melegéről gázkonvektorok gondoskodnak
- gázbojler biztosítja a meleg víz ellátását
- hűtő-fűtő klímák a szobákban

A környék nagyon kényelmes: óvoda, iskola, orvosi rendelő és élelmiszerbolt is könnyen elérhető, akár gyalogosan is.

Közös költség mindössze 10.000 Ft
Alacsony rezsiköltség.

Tiszta, rendezett lépcsőház, barátságos lakóközösség jelkemző!

Ne habozzon, hívjon még ma és egyeztessünk időpontot a megtekintésre! Várjuk szeretettel!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

2 szobás téglalakások ára Gyulán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gyula m² ár
575 e Ft
662 e Ft 13%
Ennek az ára
Gyula átlagár
29.9 M Ft m Ft
45 m Ft 34%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gyula, 4. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

30.09 M Ft
2 szoba
59 m²
Békéscsaba, Jamina, Rell Lajos utca 21
Eladó téglalakás

Békéscsaba

26.53 M Ft
2 + 1 szoba
117 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

52.9 M Ft
3 szoba
69 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

30.09 M Ft
2 szoba
59 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

30.09 M Ft
2 szoba
59 m²
Gyula, Varsándi utca 5
Eladó téglalakás

Gyula

56 M Ft
2 szoba
62 m²
Dévaványa, Böjtös utca 2/a
Eladó téglalakás

Dévaványa

7.12 M Ft
1 + 1 szoba
99 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

52.3 M Ft
2 szoba
58 m²
Kétegyháza
Eladó téglalakás

Kétegyháza

12.8 M Ft
2 szoba
53 m²
Mezőberény, Puskin utca 12. fsz. 2
Eladó téglalakás

Mezőberény

18.05 M Ft
1 + 1 szoba
94 m²
Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

58 M Ft
4 szoba
107 m²
Orosháza
Eladó téglalakás

Orosháza

19.5 M Ft
2 szoba
67 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

28.9 M Ft
2 szoba
48 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

52.3 M Ft
2 szoba
58 m²
Mezőhegyes, Hild János utca
Eladó téglalakás

Mezőhegyes

3.5 M Ft
1 + 1 szoba
51 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

46.49 M Ft
2 + 1 szoba
65 m²
Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

51.9 M Ft
3 + 1 szoba
85 m²
Orosháza
Eladó téglalakás

Orosháza

25 M Ft
3 szoba
77 m²
Gyula, Varsándi utca 5
Eladó téglalakás

Gyula

56 M Ft
2 szoba
62 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

39.99 M Ft
2 szoba
115 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

39.99 M Ft
2 szoba
115 m²
Gyula, Budai Nagy Antal u