Avico Greentop

Eladó téglalakás
Győr, földszint

89 900 000 Ft89.9 M Ft 1 214 865 Ft/m2
1 + 3 szoba
74 m²
földszint
építés éve:2001

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 547
Takács-Horváth Nóra
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Győr-Révfalu legkeresettebb, csendes és nyugodt környékén, a Dózsa György rakparton megvételre kínálom ezt a kivételes adottságokkal rendelkező, 74 m2-es 1+3 félszobás földszinti lakást!
Amiért azonnal beleszeret:
- saját kertkapcsolat, ahol valóban kikapcsolódhat
- tágas, élhető terasz, amely minden szobából megközelíthető,
- saját kocsibeálló (kötelezően megvásárolandó, ára: 5.100.000,-Ft), hogy a parkolás soha ne legyen gond,
-praktikus elrendezés, világos terek
- kiváló elhelyezkedés minden fontos szolgáltatás, bolt, iskola pár percen belül elérhető.
Befektetésnek is tökéletes választás!
A környék kiemelten keresett, így könnyen kiadható és értékálló ingatlan stabil hozamlehetőséggel.

Ideális otthon és biztos befektetés egyben! Ritka lehetőség a piacon ne hagyja ki!

Az ingatlan megfelel az Otthon Start Hitelprogram feltételeinek.

További információért és megtekintésért keressen bizalommal!

Referenciaszám: M325975

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13.

4 szobás téglalakások ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
1215 e Ft
1064 e Ft -14%
Ennek az ára
Győr átlagár
89.9 M Ft m Ft
112 m Ft 20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Győr
Eladó téglalakás

Győr

45.99 M Ft
1 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

89.9 M Ft
5 szoba
115 m²
Hegyeshalom
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

21.9 M Ft
63 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

82.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

9.9 M Ft
320 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

82.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

56.9 M Ft
2 szoba
107 m²
Rajka
Eladó téglalakás

Rajka

51.365 M Ft
3 szoba
74 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

89 M Ft
4 szoba
112 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

109 M Ft
5 szoba
130 m²
Győr, Sziget, Knézich utca
Eladó téglalakás

Győr

79 M Ft
3 szoba
98 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

47.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Győr, Sziget, Knézich utca
Eladó téglalakás

Győr

79 M Ft
3 szoba
98 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

54.99 M Ft
3 szoba
64 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

98.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

130 M Ft
3 szoba
72 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Badacsonytomaj
Eladó családi ház