Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Győr, 1. emelet

+ 12 kép 1/15
83 900 000 Ft83.9 M Ft 975 581 Ft/m2
4 szoba
86 m²
1. emelet
építés éve:2007

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 877
Szendi-Sulyok Lilla
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A Lido Home győri irodája eladásra kínálja ezt a kétszintes, teraszos lakás Győr–Ménfőcsanakon saját parkolóval! Győr-Ménfőcsanak csendes, rendezett részén kínálunk eladásra egy 86 m²-es, belső kétszintes, világos lakást, amely elrendezésének köszönhetően szinte egy kisebb családi ház érzetét nyújtja. Az ingatlan egy 2007-ben épült, szigetelt társasházban található, így fenntartása kedvező, műszaki állapota megbízható. Főbb jellemzők: -86 m² alapterület, 1. emeleti, belső kétszintes kialakítás -3 külön nyíló szoba + dolgozó/gardrób -2 terasz (5 m² és 6 m²) -Gáz cirkófűtés -2 db új hűtő-fűtő klíma -Jó állapotú, hőszigetelt fa nyílászárók -Saját udvari parkoló (a vételár része) -Zárt közös tároló -Felső szinten: fürdőszoba + WC -Alsó szinten: külön WC és mosóhelyiség Fenntartás és komfort: A lakás fenntartása kifejezetten kedvező, amely a szigetelt épületnek, a cirkófűtésnek és a hűtő-fűtő klímáknak köszönhető. A praktikus elrendezés, a külön mosóhelyiség és a tárolási lehetőségek a mindennapokat jelentősen megkönnyítik. Környezet: A társasház rendezett, lakóközössége csendes. A parkosított udvaron játszótér is kialakításra került, így ideális választás lehet családok számára. A környék nyugodt, mégis minden fontos szolgáltatás könnyen elérhető. Miért jó választás? Kétszintes kialakítás → elkülönülő életterek Három külön nyíló szoba → ideális családnak vagy otthoni munkavégzéshez Két terasz → plusz élettér, pihenésre tökéletes Saját parkoló → kényelmes, stresszmentes parkolás Csendes, élhető környezet

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás téglalakások ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
976 e Ft
1064 e Ft 8%
Ennek az ára
Győr átlagár
83.9 M Ft m Ft
110.8 m Ft 24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

56.9 M Ft
2 szoba
107 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Hegyeshalom
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

21.9 M Ft
63 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

96.9 M Ft
3 szoba
72 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

114 M Ft
4 szoba
94 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

82.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

54.99 M Ft
3 szoba
64 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

63.9 M Ft
2 szoba
0 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Nagycenk
Eladó téglalakás

Nagycenk

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

130 M Ft
3 szoba
72 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

82.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

73.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr, Sziget, Knézich utca
Eladó téglalakás

Győr

79 M Ft
3 szoba
98 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

72.25 M Ft
4 szoba
84 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Fertőd
Eladó családi ház

Fertőd