Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Győr, Liliom utca 1297/3, 2. emelet

1/1
63 760 000 Ft63.76 M Ft 1 012 063 Ft/m2
1 + 2 szoba
63 m²
2. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 381
Árvai Zsuzsanna

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Szitásdomb új építésű társasházaiban két épületben összesen 56 lakás és 8 garázs épül. Az összes lakáshoz erkély, terasz vagy földszinti kert is tartozik. Az energiahatékony kivitelezés alacsony fenntartási költséget és hosszú távú értékállóságot biztosít.
Változatos lakáselosztások 39 nm-től 63 nm-ig, nappali-háló, nappali +háló vagy nappali +2 hálószoba elrendezéssel. Mindkét épület földszint, első és második emeletből áll. Minden épületben található garázs és duplagarázs. Felszíni gépkocsiparkolók és füvesített terület várja új lakóit.
Épület:
falazat 30N+F Leiertherm
homlokzat hőszigetelés 15 cm
ablakok, erkélyajtók 3 rétegű üvegezéssel
lépcsőház bejárati portálja aluminium-szerkezetű
melegvíz központi kondenzációs gázüzemű kazánnal
fűtés (padlófűtés) hőszivattyús rendszerrel, hőmennyiségmérővel lakásonként

Az értékesítési árak emeltszintű szerkezetkész, fűtéskész állapotra értendők, de kulcsrakész kivitelezéssel is megvásárolható.

Szitásdomb csendes, természetközeli elhelyezkedése mindössze néhány percnyire van Győr belvárosától.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

3 szobás téglalakások ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
1012 e Ft
1090 e Ft 7%
Ennek az ára
Győr átlagár
63.76 M Ft m Ft
78.7 m Ft 19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr, Liliom utca 1297/3, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Rajka
Eladó téglalakás

Rajka

51.801 M Ft
3 szoba
74 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

89.9 M Ft
5 szoba
115 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

45.99 M Ft
1 szoba
57 m²
Nagycenk
Eladó téglalakás

Nagycenk

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

82.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Hegyeshalom
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

21.9 M Ft
63 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

54.99 M Ft
3 szoba
64 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

98.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

89 M Ft
4 szoba
112 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Győr, Sziget, Knézich utca
Eladó téglalakás

Győr

79 M Ft
3 szoba
98 m²
Sopron, Gólya utca
Eladó téglalakás

Sopron

46.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

72.25 M Ft
4 szoba
84 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

9.9 M Ft
320 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

56.9 M Ft
2 szoba
107 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Győr, Gyárváros, TT L7 40/36+5
Eladó téglalakás

Győr

47.99 M Ft
1 szoba
40 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²

Falusi CSOK ingatlanok