River Life

Eladó téglalakás
Győr, Szabadhegy, 2. emelet

+ 15 kép 1/18
65 000 000 Ft65 M Ft 1 031 746 Ft/m2
3 szoba
63 m²
2. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 2. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 538
Klasszik Ingatlaniroda
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Hivatkozási szám: 676
TELJES KÖRŰEN, MAGAS MINŐSÉGBEN FELÚJÍTOTT

A Klasszik Ingatlairoda eladásra kínálja Győr-Sziget városrészben ezt a 63 m²-es, 2. emeleti téglalakást.
Műszakilag és esztétikailag a legapróbb részletekre is kiterjedő felújítás nemrégiben fejeződött be.

KIVÁLÓ ALAPRAJZI ELRENDEZÉS:
- méretes előszoba
- extra tágas amerikai konyha-étkező-nappali
- 2 nagyméretű hálószoba
- igényes fürdőszoba
- háztartási helyiség
- külön WC
- erkély

TELJES KÖRŰ MŰSZAKI FELÚJÍTÁS:
- villanyvezetékek cseréje, teljesítménybővítés 32A
- vízvezetékek cseréje
- új nagyméretű radiátorok
- új 3 rétegű prémium ablakok
- új tömörfa beltéri ajtók, fokozott karcállósággal
- új hang- és hőszigetelt, biztonsági bejárati ajtó
- új Ariston nagyteljesítményű 120 literes villanybojler
- prémium Daikin klímaberendezés
- wiFi- és Patent-kompatibilis riasztórendszer (Paradox)
- a fürdőben mosó- és szárítógép kiállások előkészítve

ANYAGHASZNÁLAT ÉS KIALAKÍTÁS:
- márványhatású, selyemfényű csempék
- prémium olasz járólap, harmonizáló parkettával
- magas minőségű, vízálló, fahatású laminált padló
- minden helyiségben távirányítós, luxus csillárok
(állítható fényerő és színhőmérséklet)

GÉPESÍTETT, MODERN KONYHA:
- légkeveréses sütő
- indukciós főzőlap
- gránit mosogató
- Bosch mosogatógép
- falon kivezetett, nagy teljesítményű elszívó
- új konyhabútorban csillapított csukódású pántok és önbehúzó vasalatok, led világítás a felső szekrényben, kőburkolat a falon
- Ariston bojler a mosogató alatt az azonnali melegvízért
(a gépekre több év garancia vásárolva)

EGYÉB ELŐNYÖK:
- alacsony rezsi
- kiváló benapozottság
- alulról és felülről is fűtött lakás
- a ház körül ingyenes parkolás
- frissen festett, patika állapot
- önálló pinceszinti tároló (~3 m²)
- közös kerékpártároló

LOKÁCIÓ:
- Belváros és egyetem: 5–10 perc séta
- közelben élelmiszerbolt, gyógyszertár, orvosi rendelők, iskolák, óvodák, bölcsőde, uszoda, sportcsarnok, buszmegállók

Ajánljuk fiataloknak, idősebbeknek, kisebb családoknak egyaránt.

Irányár: 65 000 000 Ft

Az ingatlan megvásárlásához irodánk díjmentesen többféle pénzügyi lehetőséget kínál. Igény esetén – megfelelő ügyvédi háttérrel – vállaljuk az adásvétel teljes körű lebonyolítását, valamint az energetikai tanúsítvány gyors elkészítését.

Amennyiben a hirdetésben szereplő ingatlan felkeltette érdeklődését, hívjon bizalommal - akár hétvégén is!

Érdeklődni: +36 20 538 1936
Email: info@klasszikingatlan.hu

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

3 szobás téglalakások ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szabadhegy m² ár
Győr m² ár
1032 e Ft
859 e Ft -20%
1075 e Ft 4%
Ennek az ára
Szabadhegy átlagár
Győr átlagár
65 M Ft m Ft
52.4 m Ft -24%
78 m Ft 17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr, Szabadhegy, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Győr, Sziget, Knézich utca
Eladó téglalakás

Győr

79 M Ft
3 szoba
98 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

95 M Ft
4 szoba
94 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Nagycenk
Eladó téglalakás

Nagycenk

68.9 M Ft
1 + 2 szoba
62 m²
Győr, Sziget, Knézich utca
Eladó téglalakás

Győr

79 M Ft
3 szoba
98 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

73.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

9.9 M Ft
320 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

82.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

54.99 M Ft
3 szoba
64 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

54.99 M Ft
3 szoba
64 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

95 M Ft
4 szoba
94 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

89 M Ft
4 szoba
112 m²
Győr, Gyárváros, TT L7 40/36+5
Eladó téglalakás

Győr

47.99 M Ft
1 szoba
40 m²
Hegyeshalom
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

21.9 M Ft
63 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

63.9 M Ft