Eladó téglalakás
Győr
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Egy igazi otthon, ami nem kompromisszum – hanem életstílus
Győr-Szabadhegyen, csendes kertvárosi környezetben eladó egy 2021-ben épült, újszerű, földszinti, akadálymentesített prémium garzonlakás, amely ideális választás egyedülállóknak, pároknak és tudatos befektetőknek egyaránt.
A társasház megjelenése egyedi, karakteres és rendkívül attraktív, magas minőségben kivitelezett, energiatakarékos. Mindkét lépcsőház rendelkezik egy modern LIFT-tel, ami egészen a mélygarázsból indul.
Ez a lakás valóban „kulcsrakész”. Ha nem szeretne bajlódni építkezéssel, berendezéssel, parkosítással – ez az ingatlan Önre vár. Csak beköltözik – és élvezi.
ALAPADATOK:
- Nettó lakótér: 35 m²: Amerikai konyhás nappali kis hálósarokkal, fürdőszoba zuhanyzóval, külön WC, előszoba.
- 38 m² privát használatú, parkosított, füvesített KERT
- 7 m² FEDETT TERASZ, kültéri vízvételi lehetőséggel
Elhelyezkedés: csendes, nívós környezetben, zöld park mellett
MŰSZAKI TARTALOM – PRÉMIUM SZINT, A+ energetika
- 30 cm-es tégla főfalak, 10 cm-es tégla válaszfalak
- 20 cm-es külső homlokzati hőszigetelő rendszer
- 3 rétegű üvegezésű, modern, hőszigetelt INTERNORM műanyag nyílászárók, redőnnyel és reluxával
- hűtő-fűtő KLÍMA a nappaliban
- Fűtés: egyedi mérőkkel ellátott házközponti fűtés, hőleadó PADLÓFŰTÉS
- TV és internet (Vidanet)
- Az egész lakás járólapos
- Modern, tágas, üvegfalú zuhanyzó
- Beépített konyhabútor kitűnő minőségű, beépített háztartási gépekkel ( mosogatógép, légkeveréses villanysütő, kerámialapos főzőlap, páraelszívó)
- Igényes, 4 méteres gardróbszekrény, ami rendkívül sok tárolási lehetőséget biztosít.
- előszobabútor
A lakáshoz tartozik egy földszinti, 4 m2-es, kitűnő elrendezésű TÁROLÓ is, melynek ára: 2,5 millió Ft.
Parkoló nem tartozik az ingatlanhoz, de a ház körül rengeteg ingyenes parkoló áll rendelkezésre. A mélygarázsban sokszor van bérelhető beálló.
A közelben több buszmegálló is található. Gyalogosan elérhető több bolt és étterem is.
Az ingatlan rendezett tulajdonviszonyokkal rendelkezik, per-, igény- és tehermentes.
A lakás 2026. júliusban vehető birtokba.
A városrész kertvárosi jellege, könnyű megközelíthetősége, az Ipari Park és az autópálya gyors elérése miatt rendkívül kedvelt lokáció.
Amennyiben hitelre van szüksége ingyenes, bankfüggetlen tanácsadással és teljes körű ügyintézéssel állunk rendelkezésére. Minden családtámogatási kedvezmény igénybe vehető! DÍJMENTES HITELÜGYINTÉZÉS!
Várom hívását a hét minden napján! 20/2777237
Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 11. Utoljára módosítva: 2026. 01. 11.
1 szobás téglalakások ára Győrött
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Győr