Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Győr, 6. emelet

+ 8 kép 1/11
98 500 000 Ft98.5 M Ft 1 026 042 Ft/m2
2 szoba
96 m²
6. emelet

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 451
ildikó Falakyné
Infinity Home

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladásra kínálunk egy gyönyörűen berendezett, kiváló adottságokkal rendelkező 96nm-s lakást a Belvárosban , a Városháza szomszédságában. 6. emeleti liftes társasházban lévő nappali+ 2 szobás lakáshoz tartozik egy nagyméretű konyha és előtér- mely étkezőként is funkcionál.
Teljes korszerűsítésen átesett lakás hőtartása és hangszigetelése nagyon jó az új nyílászáróknak és a vastag falaknak köszönhetően .Klíma kiegyenlítésre hütő-fütő klíma található a nappaliban.
Ez a kivételes ingatlan ötvözi az eleganciát, a modernizációt és a funkcionalitást, így ideális választás azok számára, akik az otthonban kényelmes életmódra vágynak.
A parkolás az épület mögötti sorompóval elzárt udvarban lehetséges, mely a házban lakók kiváltsága.
Ne hagyja ki a lehetőséget, hogy birtokolja ezt a csodálatos rezidenciát, amely az időtlen báj és a modern kényelem tökéletes keverékét kínálja. Lépjen kapcsolatba velünk még ma, hogy megbeszéljen egy privát megtekintést, és saját bőrén tapasztalja meg e figyelemre méltó ingatlan varázsát.

06704511888

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
1026 e Ft
1077 e Ft 5%
Ennek az ára
Győr átlagár
98.5 M Ft m Ft
55.6 m Ft -77%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr, 6. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Győr
Eladó téglalakás

Győr

114 M Ft
4 szoba
94 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

54.99 M Ft
3 szoba
64 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

9.9 M Ft
320 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

89 M Ft
4 szoba
112 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

98.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

54.99 M Ft
3 szoba
64 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Nagycenk
Eladó téglalakás

Nagycenk

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

45.99 M Ft
1 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

89 M Ft
4 szoba
112 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

82.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

96.9 M Ft
3 szoba
72 m²
Győr, Gyárváros, TT L7 40/36+5
Eladó téglalakás

Győr

47.99 M Ft
1 szoba
40 m²
Győr, Sziget, Knézich utca
Eladó téglalakás

Győr

79 M Ft
3 szoba
98 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

72.25 M Ft
4 szoba
84 m²
Sopron, Gólya utca
Eladó téglalakás

Sopron

46.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Tápióság
Eladó családi ház