Oasis Residence

Eladó téglalakás
Győr, földszint

+ 13 kép 1/16
46 900 000 Ft46.9 M Ft 1 302 778 Ft/m2
1 + 1 szoba
36 m²
földszint
építés éve:2003

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 538
Klasszik Ingatlaniroda
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Hivatkozási szám: 658
Tehermentes azonnal birtokba vehető

A Klasszik Ingatlaniroda eladásra kínálja ezt a nappali + 1 hálószobás tip-top téglalakást, Győr-Sziget kedvelt, rendezett utcájában.

Az ingatlan főbb paraméterei:
- 2003-ban épült, karbantartott 8 lakásos társasház földszinti lakása
- a lépcsőház, az udvar tiszta, rendezett
- a 36 m2-es lakás amerikai nappali-étkező-konyha és egy hálórészből áll
- a konyha gépesített
- a nappaliból nyíló teraszon keresztül közvetlen a kertkapcsolat
- a tágas fürdő zuhanyzós, WC is itt kapott helyet
- a fűtésről és a meleg víz ellátásáról kombi gázkazán gondoskodik
- a lakáshoz közös tároló is tartozik
- a társasház zárt, elektromos kapun kersztül megközelíthető udvarán 1 autó számára biztosított a parkolás

Közös költség: 11 450 Ft, ami felújítási alapot is tartalmaz.

A közelben minden megtalálható: bölcsőde, óvoda, iskola, rendelő, gyógyszertár, boltok, RQ Vízi Élménypark és Gyógyfürdő, Olimpiai Sportpark. A belváros és az egyetem is gyorsan megközelíthető.

Ideális választás lehet egyedülállóknak, pároknak, fiataloknak, idősebbeknek egyaránt.

Irányár: 46,9 M Ft

Az ingatlan megvásárlásához irodánk díjmentesen többféle pénzügyi lehetőséget kínál. Megfelelő ügyvédi háttérrel vállaljuk az adásvétel teljes körű lebonyolítását, valamint az energetikai tanúsítvány gyors elkészítését.

Érdeklődni:
Tel: +36 20 538 1936
Email: info@klasszikingatlan.hu

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

2 szobás téglalakások ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
1303 e Ft
1077 e Ft -21%
Ennek az ára
Győr átlagár
46.9 M Ft m Ft
55.6 m Ft 16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

9.9 M Ft
320 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

82.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

89.9 M Ft
5 szoba
115 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

95 M Ft
4 szoba
94 m²
Nagycenk
Eladó téglalakás

Nagycenk

68.9 M Ft
1 + 2 szoba
62 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

130 M Ft
3 szoba
72 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr, Sziget, Knézich utca
Eladó téglalakás

Győr

79 M Ft
3 szoba
98 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

109 M Ft
5 szoba
130 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

95 M Ft
4 szoba
94 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

63.9 M Ft
2 szoba
0 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Sopron, Gólya utca
Eladó téglalakás

Sopron

46.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Nagycenk
Eladó téglalakás

Nagycenk

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

45.99 M Ft
1 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Győr, Sziget, Knézich utca
Eladó téglalakás

Győr

79 M Ft
3 szoba
98 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

82.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr