Astora Art House

Eladó téglalakás
Győr, 2. emelet

+ 9 kép 1/12
89 800 000 Ft89.8 M Ft 1 081 928 Ft/m2
2 szoba
83 m²
2. emelet
építés éve:1940

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 2. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3696654037
Horváth Tímea
Duna House - Győr, Szövetség

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Győr Belvárosában eladó 2 szobás, jó állapotú nagypolgári lakás liftes társasházban!

Győr történelmi belvárosában kínálok eladásra egy 83 m²-es, nagypolgári stílusú, 2 szobás bútorozott  lakást egy liftes körfolyosós társasházban.

A lakás tágas terekkel, magas belmagassággal és világos helyiségekkel rendelkezik, amelyek a klasszikus polgári eleganciát ötvözik a modern kényelemmel.

Jó állapotú, azonnal költözhető vagy befektetésként is kiváló lehetőség akár irodának, rendelőnek vagy bérbeadásra is.

A társasház rendezett, kulturált lakóközösséggel rendelkezik, a lift pedig különösen kényelmessé teszi a mindennapokat.

Elhelyezkedés a város legfrekventáltabb részén, sétatávolságra éttermek, kávézók, üzletek, buszmegállók, iskolák és minden fontos szolgáltatás.
Ne hagyja ki ezt a ritkán adódó lehetőséget, hogy saját otthona legyen egy napfényes, megbízhatóan fűtött, kiváló állapotú és Belvárosi téglalakásban.
Vegye fel velem a kapcsolatot még ma, hogy megtekinthesse álmai otthonát!

Irodánk díjmentes, bankfüggetlen hitelügyintézéssel áll rendelkezésére.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
1082 e Ft
1077 e Ft 0%
Ennek az ára
Győr átlagár
89.8 M Ft m Ft
55.6 m Ft -61%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Győr
Eladó téglalakás

Győr

45.99 M Ft
1 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

82.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Rajka
Eladó téglalakás

Rajka

51.548 M Ft
3 szoba
74 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

63.9 M Ft
2 szoba
0 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

9.9 M Ft
320 m²
Sopron, Gólya utca
Eladó téglalakás

Sopron

46.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Nagycenk
Eladó téglalakás

Nagycenk

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

89.9 M Ft
5 szoba
115 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

89 M Ft
4 szoba
112 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr, Sziget, Knézich utca
Eladó téglalakás

Győr

79 M Ft
3 szoba
98 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

95 M Ft
4 szoba
94 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

95 M Ft
4 szoba
94 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

82.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Verseg
Eladó családi ház

Verseg

41.5 M Ft
2 szoba