City Pearl

Eladó téglalakás
Győr, Újváros, Liget utca, földszint

+ 12 kép 1/15
62 000 000 Ft62 M Ft 525 424 Ft/m2
3 szoba
118 m²
földszint
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3696654035
Földi Mária
Duna House - Győr, Szövetség

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Hangulatos családiház fedett terasszal Győrben!

Eladó Győr egyik csendes, nyugodt részén egy 2 szobás családiház, ami igazán barátságos otthon lehet bárki számára!
Jellemzői:

2 tágas szoba

Felújított fürdőszoba.

Lakható állapotban, azonnal költözhető

Hangulatos, fedett terasz, ahol egy kávé vagy esti beszélgetés is jól esik

Közös udvar, zöld környezet, barátságos környék.

Garázs is tartozik hozzá, így a parkolás sem gond

Ideális választás pároknak, egyedülállóknak, vagy kisebb családnak is, akik csendes, rendezett környezetre vágynak, mégis közel a városhoz.

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
525 e Ft
1075 e Ft 51%
Ennek az ára
Győr átlagár
62 M Ft m Ft
78 m Ft 20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr, Újváros, Liget utca, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Győr, Sziget, Knézich utca
Eladó téglalakás

Győr

79 M Ft
3 szoba
98 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

98.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

82.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Győr, Gyárváros, TT L7 40/36+5
Eladó téglalakás

Győr

47.99 M Ft
1 szoba
40 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

130 M Ft
3 szoba
72 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

95 M Ft
4 szoba
94 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

47.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

95 M Ft
4 szoba
94 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

89 M Ft
4 szoba
112 m²
Hegyeshalom
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

21.9 M Ft
63 m²
Sopron, Gólya utca
Eladó téglalakás

Sopron

46.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Rajka
Eladó téglalakás

Rajka

51.729 M Ft
3 szoba
74 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

56.9 M Ft
2 szoba
107 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

109 M Ft
5 szoba
130 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

54.99 M Ft
3 szoba
64 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Nagycenk
Eladó téglalakás

Nagycenk

68.9 M Ft
1 + 2 szoba
62 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²