Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Győr, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
97 000 000 Ft97 M Ft 795 082 Ft/m2
4 szoba
1. emelet
építés éve:2001

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Tatai Zsuzsanna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Csak Nálunk! Csak az Otthon Centrumnál!

Eladó különleges adottságú lakás Győr-Szabadhegy egyik legkedveltebb részén

Győr-Szabadhegy felső részén, az úgynevezett „győri Rózsadombon”, rendezett, nyugodt környezetben kínálok megvételre egy igazi ritkaságnak számító, nagy alapterületű lakást, kiváló ár-érték aránnyal.

Az ingatlan nemcsak otthonnak ideális, hanem elhelyezkedése és adottságai miatt irodai, rendelői vagy egyéb üzleti célú hasznosításra is kiválóan alkalmas.

A lakás főbb jellemzői:
•első emeleti elhelyezkedés
•nettó 122 m² lakótér
•két nagyméretű erkély
•tágas, világos terek
•3 külön nyíló hálószoba
•saját szauna
•gardrób és külön háztartási helyiség
•3 fázisú elektromos hálózat
•teljesen új, még nem használt konyhabútor és beépített gépek
•nagy, parkosított közös udvar játszótérrel és kerti grillezővel

A lakáshoz tartozik egy mélygarázsban található gépkocsi-beálló, amely benne van a vételárban!!!

További előnyök:
•per- és tehermentes ingatlan
•azonnal birtokba vehető
•kiváló lokáció: boltok, iskola, óvoda, orvosi rendelő, szolgáltatások gyalogosan is pár percen belül elérhetők
•csendes, mégis jól megközelíthető környék

Ez az ingatlan méretével, felszereltségével és elhelyezkedésével ritka lehetőség a győri piacon.
Megtekintés rugalmasan, akár hétvégén is –
keressen bizalommal, kérjen időpontot még ma!

Hitelre van szüksége?
Az Otthon Centrum az ország egyik legnagyobb és legmegbízhatóbb hitelközvetítő hálózataként
díjmentes, teljes körű hitelügyintézéssel és biztosításkötéssel áll rendelkezésére.
Kérje személyre szabott ajánlatunkat kollégáinktól!

Hirdetés feltöltve: 2025. 02. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás téglalakások ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
795 e Ft
1064 e Ft 25%
Ennek az ára
Győr átlagár
97 M Ft m Ft
110.8 m Ft 12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

109 M Ft
5 szoba
130 m²
Győr, Sziget, Knézich utca
Eladó téglalakás

Győr

79 M Ft
3 szoba
98 m²
Sopron, Gólya utca
Eladó téglalakás

Sopron

46.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

54.99 M Ft
3 szoba
64 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

89.9 M Ft
5 szoba
115 m²
Győr, Gyárváros, TT L7 40/36+5
Eladó téglalakás

Győr

47.99 M Ft
1 szoba
40 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

89 M Ft
4 szoba
112 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

45.99 M Ft
1 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

114 M Ft
4 szoba
94 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

82.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

56.9 M Ft
2 szoba
107 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

98.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

47.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

63.9 M Ft
2 szoba
0 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Balatonakali