Astora Art House

Eladó téglalakás
Esztergom, 2. emelet

1/1
27 000 000 Ft27 M Ft 613 636 Ft/m2
1 + 1 szoba
44 m²
2. emelet

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 615
Ravello Ingatlan
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Esztergomban 44nm-es 1+1 szobás II. emeleti lakást kínálunk. A lakás melegéről gázfűtés gondoskodik. Belső állapota átlagos.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Esztergomban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Esztergom m² ár
614 e Ft
989 e Ft 38%
Ennek az ára
Esztergom átlagár
27 M Ft m Ft
80.5 m Ft 66%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Esztergom, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

49.58 M Ft
2 szoba
51 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

44.668 M Ft
2 szoba
55 m²
Esztergom
Eladó téglalakás

Esztergom

120 M Ft
5 szoba
114 m²
Esztergom, Imaház utca
Eladó téglalakás

Esztergom

109 M Ft
2 szoba
37 m²
Esztergom
Eladó téglalakás

Esztergom

46 M Ft
2 szoba
55 m²
Esztergom
Eladó téglalakás

Esztergom

24.9 M Ft
1 szoba
40 m²
Nyergesújfalu, Kossuth Lajos utca
Eladó téglalakás

Nyergesújfalu

82.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

48.6 M Ft
3 szoba
56 m²
Komárom
Eladó téglalakás

Komárom

22.4 M Ft
1 szoba
32 m²
Esztergom
Eladó téglalakás

Esztergom

120 M Ft
5 szoba
114 m²
Esztergom
Eladó téglalakás

Esztergom

59.9 M Ft
3 szoba
140 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

45.484 M Ft
2 szoba
43 m²
Esztergom
Eladó téglalakás

Esztergom

67.7 M Ft
3 szoba
119 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

37.658 M Ft
2 szoba
44 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

43.477 M Ft
2 szoba
50 m²
Esztergom
Eladó téglalakás

Esztergom

67.7 M Ft
3 szoba
119 m²
Esztergom
Eladó téglalakás

Esztergom

46.9 M Ft
1 szoba
41 m²
Esztergom
Eladó téglalakás

Esztergom

43 M Ft
2 szoba
82 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

40.755 M Ft
1 szoba
33 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

42.443 M Ft
2 szoba
52 m²
Esztergom