Avico Greentop

Eladó téglalakás
Érd, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
69 900 000 Ft69.9 M Ft 706 061 Ft/m2
3 szoba
99 m²
1. emelet
építés éve:2005

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: E

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3623998210
Pongrácz Csilla
Star-Home

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

85 M2 LAKÁS 24 M2 TETŐTERASSZAL ELADÓ Érd Dombosváros részén ! Érd Dombosváros csendes mellékutcájában egy 3 lakásos házban eladó egy tetőtéri lakás. A másik 2 lakás a földszinten található. Saját lépcsőházzal rendelkezik, mely előszobaként is funkcionálhat. A lakás nettó 85 m2-es plusz 24 m2-es terasszal. Helyiségek: - Konyha étkező helyiség- Nappali - 2 szoba - Fürdőszoba wc-vel- Földszinten tároló helyiség- lakásból megközelíthető padlástér , mely pakolhatóMűszaki adatok: - tégla építésű ház - Kondenzációs gázkazán, mindenhol radiátoros hőleadással - 5 cm homlokzati hőszigetelés - cserépfedés- 2 rétegű műanyag nyílászárók redőnnyel felszerelve- 1 db hűtő-fűtő klíma készülékA lakáshoz tartozik kocsibeálló , mely saját külön kapuval rendelkezik és akár 2 autóval is lehet parkolni. Itt kialakításra került egy kis kiülő helyiség is. A lakások ügyvédi használati megosztóval kerültek kialakításra. Csok plusz és Otthon start típusú hitelre alkalmas az ingatlan.Iskola, óvoda, bevásárlási lehetőségek perceken belül elérhetőek.További információkért hívjon bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

3 szobás téglalakások ára Érden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Érd m² ár
706 e Ft
1266 e Ft 44%
Ennek az ára
Érd átlagár
69.9 M Ft m Ft
84.2 m Ft 17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Érd, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Érd
Eladó téglalakás

Érd

57 M Ft
2 szoba
58 m²
Érd
Eladó téglalakás

Érd

54.9 M Ft
3 szoba
83 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

90 M Ft
2 szoba
44 m²
Érd
Eladó téglalakás

Érd

248 M Ft
6 szoba
0 m²
Érd
Eladó téglalakás

Érd

89 M Ft
2 szoba
65 m²
Érd
Eladó téglalakás

Érd

89 M Ft
3 + 1 szoba
135 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

46.5 M Ft
3 szoba
69 m²
Érd
Eladó téglalakás

Érd

230.76 M Ft
4 szoba
163 m²
Érd
Eladó téglalakás

Érd

109.7 M Ft
2 + 1 szoba
62 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
69 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

29.5 M Ft
2 szoba
44 m²
Érd
Eladó téglalakás

Érd

189.53 M Ft
7 szoba
165 m²
Érd
Eladó téglalakás

Érd

230.76 M Ft
7 szoba
164 m²
Érd
Eladó téglalakás

Érd

248 M Ft
6 szoba
180 m²
Érd
Eladó téglalakás

Érd

248 M Ft
5 szoba
164 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Érd
Eladó téglalakás

Érd

153.7 M Ft
4 szoba
105 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

42.5 M Ft
3 szoba
65 m²
Érd
Eladó téglalakás

Érd

248 M Ft
6 szoba
164 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

66.9 M Ft
4 szoba
94 m²
Érd
Eladó téglalakás

Érd

248 M Ft
6 szoba
164 m²
Érd
Eladó téglalakás

Érd

214.06 M Ft
6 szoba
164 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Ónod
Eladó családi ház

Ónod

14.999 M Ft
3 szoba
80 m²
Mándok, Mónus Illés utca 12
Eladó családi ház

Mándok

0.1 M Ft
2 szoba
99 m²
Bag
Eladó ikerház