Seven Pearl

Eladó téglalakás
Dunakeszi, földszint

+ 11 kép 1/14
123 000 000 Ft123 M Ft 1 863 636 Ft/m2
3 szoba
66 m²
földszint
építés éve:2015

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Kaminszka Noémi
Duna House Szent István tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

.Kertkapcsolatos otthon, a közkedvelt TOLDI lakóparkban!Ez a minőségi anyagokból megépített, praktikus megoldásokkal kialakított 90 nm-es lakóterületű, 2 hálószobás ingatlan egy 2015-ben átadott 6 lakásos társasházban található.Tágas nappalijából közelíthető meg a 24 nm-es beépített terasz, illetve a 134 nm-es saját kert.Saját gázkazán, alacsony közös költség, padlófűtés, hálókban radiátor, 2 db klíma, elektromos redőnyök, beépített szekrények tömkelege, hangulatvilágítás, gépesített konyhabútor, ez mind az ÖNÉ lehet!Udvarán kisgép-és szerszámtároló, száraz kamra, és a társas összejövetelek elmaradhatatlan tartozéka, a grillezősarok találhatók Automata öntözőrendszer biztosítja a további kényelmet.Elhelyezkedése tökéletes, csupán néhány percre található az M2es autóúttól.Az irányár 2 kocsibeállót tartalmaz.Ajánlom azoknak akik értékelik a mindennapok kényelmének és a gyors városi elérésnek a kombinációját.Megtekintése kapcsán hívjon mielőbb!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Érdeklődni lehet: Kaminszka Noémi 30/821-3355

Referencia szám: LK020750

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

3 szobás téglalakások ára Dunakeszin

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dunakeszi m² ár
1864 e Ft
1284 e Ft -45%
Ennek az ára
Dunakeszi átlagár
123 M Ft m Ft
86.5 m Ft -42%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dunakeszi, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

42.9 M Ft
3 szoba
61 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

29.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Dunakeszi, Kiserdő utca
Eladó téglalakás

Dunakeszi

73 M Ft
3 szoba
63 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Dunakeszi
Eladó téglalakás

Dunakeszi

84.9 M Ft
1 + 3 szoba
100 m²
Dunakeszi
Eladó téglalakás

Dunakeszi

76 M Ft
2 szoba
53 m²
Dunakeszi
Eladó téglalakás

Dunakeszi

76 M Ft
2 szoba
53 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
69 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Dunakeszi
Eladó téglalakás

Dunakeszi

79.9 M Ft
4 szoba
75 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.5 M Ft
2 szoba
44 m²
Dunakeszi
Eladó téglalakás

Dunakeszi

51.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Dunakeszi
Eladó téglalakás

Dunakeszi

75.9 M Ft
3 szoba
78 m²
Dunakeszi
Eladó téglalakás

Dunakeszi

79.9 M Ft
4 szoba
75 m²
Dunakeszi
Eladó téglalakás

Dunakeszi

95 M Ft
3 szoba
82 m²
Dunakeszi
Eladó téglalakás

Dunakeszi

84.9 M Ft
4 szoba
110 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.9 M Ft
3 szoba
58 m²
Dunakeszi
Eladó téglalakás

Dunakeszi

64.9 M Ft
3 szoba
57 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

46.5 M Ft
3 szoba
69 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft