BAM Living

Eladó téglalakás
Dunaharaszti, földszint

+ 4 kép 1/7
117 900 000 Ft117.9 M Ft 1 437 805 Ft/m2
4 szoba
82 m²
földszint
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3624814338
Hegedűs Tamás
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó egy lenyűgöző sorházi lakás Dunaharasztiban, amely a letisztult formavilág és a precíz kivitelezés mellett a nyugalom és a kellemes környezeti adottságok kombinációját kínálja.

A társasház 9 lakásból áll, ahol mind a jó szomszédsági kapcsolatok, mind a gyönyörű, parkosított udvar garantálja a kellemes lakókörnyezetet.

A sorházi kétszintes kertkapcsolatos lakás 82.15 négyzetméteres,kertkapcsolat 122.22 nm2.
A földszinten helyezkedik el a tágas nappali, amely egybe van nyitva a konyha és étkezővel.Továbbá egy előtér,egy fürdőszoba WC-vel és egy háztartási helyiség helyezkedik itt el.
Az emeleten 3 szoba és egy fürdőszoba kapott helyet.
A padláson tárolóhelyiség áll rendelkezésre.

Az ingatlan tégla szerkezetű, 2026-ban épül és egy zárt lakópark részét képezi, kaputelefonnal és elektromos kapubeállóval,ennek lehetőség kiépítve.

A felszíni autóbeállási lehetőség, a gyönyörűen parkosított udvar és a kamerarendszer előkészítése mind hozzájárulnak ahhoz, hogy itt nem csak biztonságos, hanem kényelmes és élhető otthont találjon az új tulajdonos.

A lakás napfényes, udvarra néző, és a modern fűtési megoldásokat mint a hőszivattyú és a két darab klíma teljes mértékben kihasználva kínálja a kényelmet.

Minden szinten magas minőségű anyagokkal és kivitelezéssel találkozhatunk, ami biztosítja az otthon kellemes és nyugodt légkörét.

A kertkapcsolat pedig garantálja a kikapcsolódást,a baráti összejövetelek helyszínét,gyermekeknek pedig a mindennapi szórakozást.

Ingatlanban válaszható a hideg/meleg burkolat( 5.500 Ft/m2 értékben),beltéri ajtó színe.
A környéken megtalálható minden, ami a mindennapi élethez szükséges: bölcsőde, óvoda, iskola, kisboltok, szupermarketek, játszóterek és sportpálya is.
Az ingatlan belső képei szerkesztett képek.

Dunaharaszti tekintetében kiemelkedő az elhelyezkedése, hiszen Budapest közvetlen szomszédságában helyezkedik el , így ideális választás azok számára, akik a főváros közelében, mégis nyugodt, gyerekbarát környezetben szeretnének élni.
Budapest déli agglomerációjában a legkedveltebb város Dunaharaszti,gyors bejutással a főváros kerületeibe,mind autóval, mind tömegközlekedéssel.

Az ingatlan rugalmasan megtekinthető!
Keressen bizalommal további információért, megtekintés egyeztetéséért!
Az ingatlan finanszíroztatásában is tudunk segíteni, bankfüggetlen szakértőink segítségével, mely szolgáltatás díjmentes!
Érd.: Hegedűs Tamás tel.: +36/30-416-7090 email: tamas.hegedus@dh.hu

Referencia szám: LK072805

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 23.

4 szobás téglalakások ára Dunaharasztin

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dunaharaszti m² ár
1438 e Ft
1261 e Ft -14%
Ennek az ára
Dunaharaszti átlagár
117.9 M Ft m Ft
108 m Ft -9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dunaharaszti, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Dunaharaszti
Eladó téglalakás

Dunaharaszti

98.033 M Ft
3 szoba
60 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Dunaharaszti, Babits Mihály utca
Eladó téglalakás

Dunaharaszti

99.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Dunaharaszti
Eladó téglalakás

Dunaharaszti

86.99 M Ft
4 + 2 szoba
165 m²
Göd, Oázis utca
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

46.5 M Ft
3 szoba
69 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.9 M Ft
3 szoba
58 m²
Dunaharaszti
Eladó téglalakás

Dunaharaszti

89.625 M Ft
3 szoba
57 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.5 M Ft
2 szoba
44 m²
Dunaharaszti
Eladó téglalakás

Dunaharaszti

89.625 M Ft
3 szoba
57 m²
Dunaharaszti
Eladó téglalakás

Dunaharaszti

94.785 M Ft
2 szoba
61 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Dunaharaszti
Eladó téglalakás

Dunaharaszti

94.785 M Ft
2 szoba
61 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

42.9 M Ft
3 szoba
61 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

29.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Dunaharaszti
Eladó téglalakás

Dunaharaszti

89.625 M Ft
3 szoba
57 m²
Dunaharaszti
Eladó téglalakás

Dunaharaszti

89.625 M Ft
3 szoba
57 m²
Dunaharaszti
Eladó téglalakás

Dunaharaszti

89.79 M Ft
2 szoba