Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Dunaharaszti, földszint

+ 13 kép 1/16
98 032 500 Ft98.033 M Ft 1 633 875 Ft/m2
3 szoba
60 m²
földszint
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Drevnó Béla
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Dunaharasztin, új építésű, prémium kivitelezésű, 3 szobás földszinti lakás saját kertrésszel eladó!

A város nagy presztízsű, számos kitűnő referenciával rendelkező kivitelezőjétől kínálok egy saját bejárattal rendelkező, hamarosan átadásra kész otthont nyolc lakásos társasházban. Az ingatlanon belül a lakások albetétesítve, önálló helyrajzi számmal kerülnek átadásra.
Új és újszerű ingatlanok közelében található. A környék nyugodt, rendezett és gyorsan eljuthatunk a környékbeli bevásárlóközpontokba, főutakra.

Jelen hirdetésben a 3. számú, 61 m2-es lakást ismertetem. Kínálatomban szerepel az azonos helyszínen elérhető többi lakás is. A vételárban benne foglaltatik egy 118.5 m2-es saját kertrész ahol két, zárt udvarban lévő, térkővel burkolt autóbeálló is található, valamint közös tároló használata is.

Az ingatlan helyiségei:

Előtér: 2,70 m2
Közlekedő: 4,28 m2
Nappali-étkező: 20,33 m2
Fürdőszoba: 4,75 m2
WC: 1.80 m2
Szoba 1: 11,42 m2
Szoba 2: 10,61 m2
Gardrób: 1,46 m2
Tároló: 3,36 m2
Terasz: 9,29 m2

Amennyiben felkeltettem érdeklődését keressen bizalommal további információért, megtekintés egyeztetéséért!
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljanak hozzám bizalommal!

Bankfüggetlen pénzügyi szakembereink tanácsadással, ügyintézéssel tudják segíteni Önöket álmaik, céljaik megvalósításában!

Vegye igénybe díjmentes konzultációinkat!

https://www.facebook.com/otthonkonnyeden

Referencia szám: LK086220

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

3 szobás téglalakások ára Dunaharasztin

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dunaharaszti m² ár
1634 e Ft
1352 e Ft -21%
Ennek az ára
Dunaharaszti átlagár
98.033 M Ft m Ft
86 m Ft -14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dunaharaszti, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Göd
Eladó téglalakás

Göd

29.5 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Dunaharaszti
Eladó téglalakás

Dunaharaszti

89.79 M Ft
2 szoba
69 m²
Dunaharaszti
Eladó téglalakás

Dunaharaszti

89.625 M Ft
3 szoba
57 m²
Göd, Oázis utca
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

29.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

90 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

46.5 M Ft
3 szoba
69 m²
Dunaharaszti
Eladó téglalakás

Dunaharaszti

106.3 M Ft
4 szoba
106 m²
Dunaharaszti
Eladó téglalakás

Dunaharaszti

106.9 M Ft
4 szoba
80 m²
Dunaharaszti
Eladó téglalakás

Dunaharaszti

94.785 M Ft
2 szoba
61 m²
Dunaharaszti
Eladó téglalakás

Dunaharaszti

86.99 M Ft
4 + 2 szoba
165 m²
Dunaharaszti
Eladó téglalakás

Dunaharaszti

99.99 M Ft
4 szoba
86 m²
Dunaharaszti
Eladó téglalakás

Dunaharaszti

94.785 M Ft
2 szoba
61 m²
Dunaharaszti
Eladó téglalakás

Dunaharaszti

89.79 M Ft
2 szoba
69 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.5 M Ft
2 szoba
44 m²
Dunaharaszti, Babits Mihály utca
Eladó téglalakás

Dunaharaszti

99.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Dunaharaszti
Eladó téglalakás

Dunaharaszti

114.9 M Ft
4 szoba
84 m²
Dunaharaszti
Eladó téglalakás

Dunaharaszti

94.785 M Ft
2 szoba
61 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

42.9 M Ft
3 szoba
61 m²
Dunaharaszti