NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Debrecen, 1. emelet

+ 9 kép 1/12
157 200 000 Ft157.2 M Ft 988 679 Ft/m2
4 szoba
159 m²
1. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3652234098
Szatmári Éva
Álomház Doktor Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Új építésű, prémium lakás teljesen kész fürdővel és beépített konyhával!

Olyan új otthont keresel, ahol a fürdőszoba és a konyha már teljesen elkészült, így neked erre sem időt, sem plusz költséget nem kell fordítanod? Akkor ezt a lakást érdemes megnézned!

Hívj még ma, és egyezzünk meg erre a kivételes ingatlanra!

Főbb jellemzők:
101 m²-es lakás
56,5 m²-es, fedett terasz
Tégla építésű, kis lakásszámú társasház
15 cm-es hőszigetelés
Műanyag, hang- és hőszigetelt nyílászárók elektromos redőnnyel
Mennyezeti hűtés-fűtés és padlófűtés hőszivattyúval
Kedvező H-tarifa
Napelem telepítésére előkészített rendszer
A lakás elrendezése:
3 tágas, jól berendezhető hálószoba
Igényesen kialakított fürdőszoba:
fürdőkád
zuhanyzó
dupla mosdókagyló
Világos, napfényes amerikai konyhás nappali
A terasz minden helyiségből megközelíthető
A terasz igazi extra:

A fedett terasz kiváló lehetőséget kínál:

kültéri konyha kialakítására
grillteraszra
jacuzzi elhelyezésére
pihenős, családi tér kialakítására
Plusz lehetőség:

Amennyiben autódat zárt helyen szeretnéd tudni, vásárolható egy:

21 m²-es garázs
ára: 14.000.000 Ft
Vásárlóink számára minden szolgáltatásunk ingyenes!

Hívjon bizalommal, a hét bármely napján!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

4 szobás téglalakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
989 e Ft
1177 e Ft 16%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
157.2 M Ft m Ft
111.5 m Ft -41%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

111.05 M Ft
3 szoba
95 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

70.703 M Ft
1 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

144.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.7 M Ft
3 szoba
66 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

134.6 M Ft
3 szoba
99 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

77.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Hajdúszoboszló, József Attila utca
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

137.5 M Ft
2 szoba
106 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

97.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.7 M Ft
3 szoba
66 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

69.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

79.7 M Ft
2 szoba
56 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

69.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.891 M Ft
3 szoba
103 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

71.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

111.05 M Ft
3 szoba
95 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

75.213 M Ft
1 szoba
81 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.46 M Ft
3 szoba
102 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

87.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen, Belváros, Piac utca
Eladó téglalakás