Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Debrecen, 1. emelet

+ 1 kép 1/4
209 500 000 Ft209.5 M Ft 1 837 719 Ft/m2
4 szoba
114 m²
1. emelet
építés éve:2024

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Gratzka Győző
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Projekt bemutatása

Debrecen Nagyerdei lakóövezetében új 6 lakásos lakóépület épül.
Az épületben szintenként 1-1 db exkluzív, nagy méretű lakás, lakás található, melyekhez nagyméretű, 45 m2 alapterületű fedett terasz tartozik.
Az otthonokban tágas, 45 m2-es nappali-étkező-konyha tér - közvetlen terasz kapcsolattal. A hálószobák kialakítása: master bedroom saját fürdőszobával és gardróbbal, valamint 2 db önálló szoba és zuhanyzó kap helyet.
A pinceszinten teremgarázsban összesen 11 db parkoló állás található, melyek külön megvásárolhatók.

MŰSZAKI TARTALOM

Szerkezet: Az épület tartószerkezete monolit vasbeton pillérváz, vasbeton merevítő falakkal. A külső vázkitöltő falak POROTHERM 30 N+F kerámia falazóblokkból készülnek.

Belső térelválasztó falak: Lakásokon belül POROTHERM 10 N+F kerámia válaszfal szerkezet készül. A lakásokat elválasztó falak SILKA HM 200 NF+GT hanggátló téglából készülnek.

Nyílászárók: Az épület homlokzatain egyedi gyártású, német WICONA WICLINE 65 típusú alumínium tokszerkezetű, 3 RÉTEGŰ hőszigetelt üvegezésű külső ablakok és teraszajtók készülnek.

Hőszigetelések, homlokzatképzés:
Az épület külső felületén 15 cm ROCKWOOL FRONTROCK kőzetgyapot hőszigetelő homlokzati rendszer és REVCO homlokzati nemes vakolat készül, kiegészítő FUNDERMAX homlokzatburkolattal a nyílászárók színével harmonizáló színben.

Belső burkolatok: A zuhanyzó és fürdőszoba helyiségekben 2,40 m magasságig kerámia oldalfal burkolat készül. A nappali-étkező-konyha, az előszoba és a zuhanyzó helyiségben kerámia padlóburkolat, a szoba helyiségekben parketta padlóburkolat készül.

Személyfelvonó: Az épületben 8 személyes OTIS személyfelvonó létesül.

Szellőzők: A lakásokban HELIOS decentrális hővisszanyerős szellőztető kerül beépítésre, illetve a vizes helyiségekben elektromos elszívóventillátor.

Szaniterek: RAVAK szaniterek (zuhanyfolyóka, zuhanykabin, fürdőkád), valamint HANSGROHE csaptelepek, mosdó és falba épített tartállyal ellátott wc kerül elhelyezésre fehér színben.

Fűtés és melegvíz termelés: A lakásokban egyedi DAIKIN hőszivattyú kerül elhelyezésre mely a lakás fűtését és hűtését biztosítja. A lakások melegvíz termelését a lakásokban elhelyezésre kerülő indirekt fűtésű használati melegvíz tartály biztosítja.
A lakások fűtése padlófűtés kiépítésével történik.

Hűtés: A lakások hűtése mennyezethűtés kiépítésével történik.

Árnyékolás: A lakások homlokzati nyílászáróin látszó tokkal készülő távvezérléssel működtetett elektromos mozgatású alumínium zsaluzia kerül elhelyezésre a nyílászáró színével harmonizáló színben.

Elektromos vezetékek, szerelvények:
Internet és TV csatlakozók, a kaputelefon kiépítésre kerülnek. Dugaljak, kapcsolók EFAPEL típusú elektromos szerelvények választható színben készülnek.
Rendeltetési egységenként 1x32 A teljesítmény, a hőszivattyú üzemeltetésére H tarifás mérőóra kerül elhelyezésre.
Megtekintéssel kapcsolatos időpont egyeztetésért hívjon bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás téglalakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1838 e Ft
1177 e Ft -56%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
209.5 M Ft m Ft
111.5 m Ft -88%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

87.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Hajdúsámson
Eladó téglalakás

Hajdúsámson

75 M Ft
4 szoba
92 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Hajdúszoboszló, József Attila utca
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

137.5 M Ft
2 szoba
106 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

185.5 M Ft
4 szoba
135 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

144.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

97.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

69 M Ft
2 szoba
45 m²
Debrecen, Belváros, Piac utca
Eladó téglalakás

Debrecen

124 M Ft
2 szoba
102 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

84 M Ft
5 szoba
90 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

98.181 M Ft
2 szoba
85 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

111.05 M Ft
3 szoba
95 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.46 M Ft
3 szoba
102 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

69.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.7 M Ft
3 szoba
66 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

71.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

79.7 M Ft
2 szoba
56 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
3 szoba
83 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

86.5 M Ft