City Pearl

Eladó téglalakás
Debrecen, Ispotály, Ispotály utca 22/F, 4. emelet

+ 6 kép 1/9
108 990 000 Ft108.99 M Ft 1 513 750 Ft/m2
4 szoba
72 m²
4. emelet
építés éve:2021

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 4. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Nemes Edit
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Debrecen – Ispotály Lakópark

Eladásra kínálunk Debrecen egyik legkedveltebb részén, az Ispotály Lakóparkban egy igazán különleges, prémium kivitelezésű, 72 m²-es téglaépítésű társasházi lakást, amely azonnal költözhető állapotban várja új tulajdonosát.

Ez az ingatlan nem csak egy lakás, hanem egy komplett, kényelmes és modern életforma, ahol minden készen áll ahhoz, hogy egyszerűen csak megérkezzen.

A lakás főbb jellemzői:

• 72 m² alapterület
• amerikai konyhás nappali + 3 félszoba
• közel 14 m²-es panorámás tetőterasz
• tágas, világos terek
• prémium minőségű burkolatok és berendezések
• teljes bútorzat és gépesítés szinte teljes egészében marad
• azonnal költözhető állapot
• házközponti fűtés egyedi méréssel
• lift
• akadálymentesített kialakítás

A lakóparkon belül egyedül ez az épület rendelkezik napelemes rendszerrel, amely hosszú távon gazdaságosabb és fenntarthatóbb megoldást biztosít.

A teremgarázsban saját elektromos autó töltőpont került kiépítésre, külön mérőórával, ami ma már valódi értéket képvisel.

További extrák:

• saját teremgarázs beálló
• külön tárolóhelyiség
• videó kaputelefon
• modern beléptetőrendszer
• biztonságos, igényes társasházi környezet

A garázs és a tároló az ingatlan vételárának részét képezik, így valóban egy komplett, kompromisszummentes otthont kínálunk.

Csak a személyes tárgyak, a TV és a hangfalak kerülnek elvitelre — vagyis amit a képeken lát, azt szinte meg is kapja.

Ez a lakás ideális választás családoknak, igényes városi életet kereső vásárlóknak, valamint befektetők számára is.

Irányár: 108.990.000 Ft

Az ilyen adottságú ingatlanok ritkán kerülnek piacra Debrecenben.

Keressen bizalommal, és nézzük meg személyesen ezt a különleges otthont!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás téglalakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1514 e Ft
1177 e Ft -29%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
108.99 M Ft m Ft
111.5 m Ft 2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, Ispotály, Ispotály utca 22/F, 4. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.891 M Ft
3 szoba
103 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

98.181 M Ft
2 szoba
85 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

87.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
4 szoba
84 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

75.213 M Ft
1 szoba
81 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

97.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

84 M Ft
5 szoba
90 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

98.181 M Ft
2 szoba
85 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.7 M Ft
3 szoba
66 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.4 M Ft
4 szoba
76 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
3 szoba
83 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

71.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Debrecen, Belváros, Piac utca
Eladó téglalakás

Debrecen

124 M Ft
2 szoba
102 m²
Hajdúsámson
Eladó téglalakás

Hajdúsámson

75 M Ft
4 szoba
92 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

69 M Ft
2 szoba
45 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz