Seven Pearl

Eladó téglalakás
Debrecen, 4. emelet

+ 12 kép 1/15
95 990 000 Ft95.99 M Ft 1 333 194 Ft/m2
4 szoba
72 m²
4. emelet
építés éve:2021

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 4. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Nemes Edit
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladásra kínálunk Debrecen egyik legnépszerűbb lakóparkjában, az Ispotály Lakóparkban egy igazán különleges hangulatú, prémium kivitelezésű, 72 m²-es téglaépítésű társasházi lakást, amely szinte teljes berendezéssel, azonnal költözhető állapotban várja új tulajdonosát.

Ez az ingatlan nem csupán egy lakás, hanem egy modern, kényelmes és átgondolt otthon, ahol minden adott a magas színvonalú mindennapokhoz.

A lakás főbb jellemzői:
• 72 m² alapterület
• amerikai konyhás nappali + 3 félszoba
• közel 14 m²-es tetőterasz
• világos, tágas belső terek
• prémium minőségű burkolatok és berendezések
• a bútorzat és gépesítés szinte teljes egészében a vételár részét képezi
• házközponti fűtés egyedi méréssel
• lift
• akadálymentesített kialakítás

Az épület egyik különleges adottsága a modern fénycsatornás kialakítás, amelynek köszönhetően a lépcsőház és a közös terek télen és nyáron egyaránt természetes fényben úsznak. A napfény egész nap kellemes, világos érzetet biztosít az egész épületben, ami ritka és igazán különleges hangulatot teremt.

Az Ispotály Lakóparkon belül kizárólag ez az épület rendelkezik saját napelemes rendszerrel, amely hosszú távon gazdaságosabb és fenntarthatóbb működést biztosít.
A teremgarázsban saját elektromos autó töltőpont került kialakításra külön mérőórával — ez ma már kiemelkedő értéket képvisel.

További extrák:
• saját teremgarázs beálló
• külön tárolóhelyiség
• videós kaputelefon
• modern beléptetőrendszer
• igényes, biztonságos társasházi környezet

A teremgarázs beálló és a tároló kötelezően megvásárolandó, melyek ára összesen 12 millió Ft, így egy valóban komplett, kompromisszummentes otthont kínálunk leendő tulajdonosának.

A személyes tárgyakon, a TV-n és a hangfalakon kívül szinte minden marad az ingatlanban — gyakorlatilag azt kapja, amit a képeken lát.

Ideális választás:
családoknak
pároknak
idősebb korosztálynak
kisgyermekeseknek
prémium városi életet keresőknek
befektetőknek egyaránt

Az ilyen adottságú lakások rendkívül ritkán kerülnek piacra Debrecenben!
Keressen bizalommal, és tekintsük meg személyesen ezt a különleges otthont!

#debreceningatlan #ispotalylakopark #eladolakas #premiumlakas #debrecen #ingatlan #otthoncentrum #teremgarazs #napelem #modernotthon #eladóingatlan

Ez az ingatlan a "Felező csomag" megbízási portfólióhoz tartozik. Részletek az Otthon Centrum weboldalán.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

4 szobás téglalakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1333 e Ft
1177 e Ft -13%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
95.99 M Ft m Ft
111.5 m Ft 14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, 4. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.891 M Ft
3 szoba
103 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
4 szoba
84 m²
Hajdúszoboszló, József Attila utca
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

137.5 M Ft
2 szoba
106 m²
Debrecen, Belváros, Piac utca
Eladó téglalakás

Debrecen

124 M Ft
2 szoba
102 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

98.181 M Ft
2 szoba
85 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

98.181 M Ft
2 szoba
85 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

79.7 M Ft
2 szoba
56 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

134.6 M Ft
3 szoba
99 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

75.213 M Ft
1 szoba
81 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

70.703 M Ft
1 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
3 szoba
83 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

86.5 M Ft
3 szoba
62 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

144.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

71.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

185.5 M Ft
4 szoba
135 m²