Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Debrecen, 1. emelet

+ 11 kép 1/14
64 900 000 Ft64.9 M Ft 1 100 000 Ft/m2
2 szoba
59 m²
1. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 482
Köszörűs Péter
Partner Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Debrecen, Hadházi úton eladó 59 nm-es, 1. emeleti, 2 szobás, konvektoros fűtésű, nagy erkélyes, keleti tájolású, felújítandó állapotú, műanyag nyílászárós, nagy étkezőkonyhás, azonnal birtokba vehető lakás.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1100 e Ft
1276 e Ft 14%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
64.9 M Ft m Ft
69.5 m Ft 7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

97.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

77.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

69.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

134.6 M Ft
3 szoba
99 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

70.703 M Ft
1 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

185.5 M Ft
4 szoba
135 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
4 szoba
84 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.7 M Ft
3 szoba
66 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.7 M Ft
3 szoba
66 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

87.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.891 M Ft
3 szoba
103 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.4 M Ft
4 szoba
76 m²
Debrecen, Belváros, Piac utca
Eladó téglalakás

Debrecen

124 M Ft
2 szoba
102 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

77.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

75.213 M Ft
1 szoba
81 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

144.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Hajdúszoboszló, József Attila utca
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

137.5 M Ft
2 szoba
106 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

69 M Ft