Seven Pearl

Eladó téglalakás
Debrecen, 1. emelet

+ 5 kép 1/8
96 102 000 Ft96.102 M Ft 1 961 265 Ft/m2
2 szoba
49 m²
1. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Szabó Zsuzsanna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Debrecen Belvárosában már megépült, igényesen berendezett, új építésű lakások eladók!
Projekt leírás
Debrecen Belvárosában épült, 15 lakásos társasházak kivételes lehetőséget kínál mindazok számára, akik a belvárosi élet előnyeit szeretnék élvezni.

A modern megjelenés és a magas minőségű kivitelezés mellett a tágas, jól átgondolt alaprajzok biztosítják a kényelmes életteret. A 42 - 100 nm lakások nagy üvegfelültekkel készültek, és minden lakás erkélykapcsolattal rendelkezik. A nagyméretű üvegfelületeknek köszönhetően a terek természetes fénnyel telnek meg, míg a tágas erkélyek nyugalom és a kikapcsolódás színterét biztosítják.

A tervezés során kiemelt szempont volt az energiahatékonyság és a lakók komfortja. Ennek érdekében hőszivattyús hűtés - fűtés, minőségi nyílászárók, valamint elektromos autók töltésére alkalmas lehetőség is kialakításra került.

A lakások akár már juniusi költözéssel birtokba vehetők. Az ingatlanok teljes körűen, ízlésesen bútorozottak: prémium minőségű konyhabútor, étkező, nappali berendezés, valamint beépített előszoba és gardrószekrények biztosítják a harmónikus és praktikus életteret.

Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, kérdése van, vagy szeretné megtekinteni, hétvégén is szívesen fogadom hívását!
Projekt bemutatása

Debrecen Belvárosában épült, 15 lakásos társasházak kivételes lehetőséget kínál mindazok számára akik a belvárosi élet előnyeit szeretnék élvezni.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1961 e Ft
1122 e Ft -75%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
96.102 M Ft m Ft
160.1 m Ft 40%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

185.5 M Ft
4 szoba
135 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

70.703 M Ft
1 szoba
64 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

75.213 M Ft
1 szoba
81 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

70.703 M Ft
1 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
3 szoba
83 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.891 M Ft
3 szoba
103 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

87.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen, Belváros, Piac utca
Eladó téglalakás

Debrecen

124 M Ft
2 szoba
102 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
4 szoba
84 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

86.5 M Ft
3 szoba
62 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

117.277 M Ft
4 szoba
95 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.46 M Ft
3 szoba
102 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

111.05 M Ft
3 szoba
95 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

75.328 M Ft
2 szoba
53 m²
Hajdúszoboszló, József Attila utca
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

137.5 M Ft
2 szoba
106 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

98.181 M Ft
2 szoba
85 m²
Hajdúszoboszló, József Attila utca