Seven Pearl

Eladó téglalakás
Debrecen, 2. emelet

+ 10 kép 1/13
103 500 000 Ft103.5 M Ft 1 293 750 Ft/m2
4 szoba
80 m²
2. emelet
építés éve:2018

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Bodó László
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Debrecen egyik legkeresettebb és legexkluzívabb környékén, a Nyulas városrészben kínálok megvételre egy különleges penthouse lakást, amely tökéletes választás azok számára, akik a tágas terek, a nyugalom és a prémium életérzés kombinációját keresik.

A 80 m²-es lakótérhez egy lenyűgöző, 82 m²-es terasz tartozik, amely igazi ritkaság a piacon. A hatalmas tér ideális helyszín lehet reggeli kávézáshoz, baráti összejövetelekhez vagy akár egy saját privát oázis kialakításához.

Lakás elosztása

A lakás átgondolt alaprajzának köszönhetően kényelmes és jól élhető tereket kínál:

világos, napfényes nappali

3 hálószoba

beépített konyha

gardrób szoba

fürdőszoba

külön WC

A nappali nagy üvegfelületei miatt a lakás rendkívül világos és napos, ami még tágasabb érzetet ad a térnek.

Műszaki tartalom

egyedi fűtés kondenzációs gázkazánnal

klimatizált helyiségek

elektromos redőnyök

modern műszaki megoldások

Extra lehetőség

Az ingatlanhoz garázs is vásárolható, ami a környéken különösen értékes, ára 19 mFt.

Lokáció

A Nyulas városrész Debrecen egyik legnívósabb lakóövezete, ahol a nyugodt környezet és a kiváló elhelyezkedés tökéletes egyensúlyt alkot.

Penthouse lakások ekkora terasszal rendkívül ritkán kerülnek piacra Debrecenben, ezért ez az ingatlan valódi különlegesség.

További információért és megtekintésért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

4 szobás téglalakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1294 e Ft
1202 e Ft -8%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
103.5 M Ft m Ft
112.3 m Ft 8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

111.05 M Ft
3 szoba
95 m²
Hajdúszoboszló, József Attila utca
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

137.5 M Ft
2 szoba
106 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

70.703 M Ft
1 szoba
64 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

75.213 M Ft
1 szoba
81 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

87.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

144.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

70.703 M Ft
1 szoba
64 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

84 M Ft
5 szoba
90 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

87.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
4 szoba
84 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
4 szoba
84 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

134.6 M Ft
3 szoba
99 m²
Hajdúszoboszló, József Attila utca
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

107.5 M Ft
3 szoba
107 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

69.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.7 M Ft
3 szoba
66 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
3 szoba
83 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

71.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.4 M Ft
4 szoba