River Life

Eladó téglalakás
Debrecen, 2. emelet

+ 1 kép 1/4
75 020 000 Ft75.02 M Ft 1 562 917 Ft/m2
2 szoba
48 m²
2. emelet
építés éve:2027

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3652234083
Holb Dániel Attila
Duna House - Debrecen, Derék utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Debrecen belvárosában egy 16 lakásos újépítésű projekt építése vette kezdetét.
Különösen jó lokációval, remek elosztású lakások kerülnek megépítésre. Pinceszinten terempakolók, földszinten irodák, üzletek, míg az első és második emeleten 7-7 lakás, addig a 2.-ik emeleten kettő penthouse kerül kialakításra.
Műszaki tartalom:- 30-as téglafalazat- 15 cm hőszigetelés- 3 rétegű nyílászárók- elektromos redőnnyel- Hűtés: fain-cool- választható burkolatok...stb.Teremgarázs vásárolható 10 Mft-ért
További kérdéseivel kapcsolatban várom hívását, érdeklődését....

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1563 e Ft
1288 e Ft -21%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
75.02 M Ft m Ft
68.1 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

185.5 M Ft
4 szoba
135 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
4 szoba
84 m²
Hajdúsámson
Eladó téglalakás

Hajdúsámson

75 M Ft
4 szoba
92 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.891 M Ft
3 szoba
103 m²
Hajdúszoboszló, József Attila utca
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

107.5 M Ft
3 szoba
107 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
4 szoba
84 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.7 M Ft
3 szoba
66 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.7 M Ft
3 szoba
66 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

75.328 M Ft
2 szoba
53 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

144.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

69.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
3 szoba
83 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

134.6 M Ft
3 szoba
99 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.4 M Ft
4 szoba
76 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

71.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
3 szoba
83 m²
Hajdúszoboszló, József Attila utca