Eladó téglalakás
Debrecen, földszint
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Kedves Befektető!
Jelenleg 4 apartman (10-25 m2) üzemel az ingatlanban, de a folytatás már a Te fantáziádra van bízva: a kialakítás és a lokáció miatt többféle hasznosítási irány is reális (további kiadás, átalakítás 1 nagy lakássá vagy akár 2 lakássá, lakás + vállalkozás kombináció stb.).
Ami adott: 1920-as években épült tégla falazatú, masszív épületben:
-Földszint: 97 m² lakótér
-gázcirkó fűtés,
-klímák,
-11 m2 terasz,
-Pince: 84 m² , eredetileg rendezvénytérnek tervezett helyiség (jelenleg más funkcióval használva)
Udvarban:
-3 garázs
- fedett tároló
-Kocsibeállók (több autó számára)
-Belvárosi ritkaság: parkolás + tárolási/üzemeltetési lehetőségek egy helyen
-Lokáció: valóban kiemelkedő – Debrecen belvárosában, a pláza szomszédságában, minden szolgáltatás pár percre, kiváló közlekedéssel. További információk, vagy megtekintés: Kresznóczki Ágnes +36 20 312 65 19 Városi Ingatlaniroda
Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 02. 05.
4 szobás téglalakások ára Debrecenben
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Debrecen, földszint