BAM Living

Eladó téglalakás
Debrecen, 2. emelet

+ 15 kép 1/18
58 000 000 Ft58 M Ft 1 094 340 Ft/m2
1 szoba
53 m²
2. emelet
építés éve:1950

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 2. emelet
Parkolás: Kocsibeálló
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 993
Lukovics Zsolt
Civis Otthon

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Debrecen Belvárosában a Piac utcán eladó egy 53 nm alapterületű társasházi lakás.

Az ingatlan főbb jellemzői.:

- tégla építés
- folyamatos jó idő, kellemes meleget biztosít a távhő fűtés
- részben felújított
- tágas szoba
- saját pince
- frekventált elhelyezkedés
- csendes udvar
- az udvarban autó parkolási lehetőség
- per/teher mentes
- a társasház második emeletén helyezkedik el

Bővebb információkért kapcsolatban kérem keressen bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

1 szobás téglalakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1094 e Ft
1439 e Ft 24%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
58 M Ft m Ft
56.5 m Ft -3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.46 M Ft
3 szoba
102 m²
Debrecen, Belváros, Piac utca
Eladó téglalakás

Debrecen

124 M Ft
2 szoba
102 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

71.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

69 M Ft
2 szoba
45 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
3 szoba
83 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.7 M Ft
3 szoba
66 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

144.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

69.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

111.05 M Ft
3 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

86.5 M Ft
3 szoba
62 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.891 M Ft
3 szoba
103 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

70.703 M Ft
1 szoba
64 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

98.181 M Ft
2 szoba
85 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

84 M Ft
5 szoba
90 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

75.213 M Ft
1 szoba
81 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen