NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Bük, 2. emelet

1/1
55 000 000 Ft55 M Ft 1 447 368 Ft/m2
1 szoba
38 m²
2. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 507
Bordino Rolland

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Bükfürdő szívében, az Európa úton valósul meg ez a prémium, két ütemben épülő lakópark. A 7500 m2-es területen két liftes épületben 59 okosotthon-rendszerrel (Loxone) felszerelt apartman, üzlethelyiségek és egy közös kültéri medence kap helyet. Az ingatlanok a legmagasabb műszaki tartalommal épülnek: Porotherm 30-as tégla, 15 cm szigetelés, 3 rétegű alumínium nyílászárók motoros redőnnyel, padlófűtés és klíma minden lakásban. A projekt kiemelkedő befektetési lehetőség: a vételár 27% ÁFA-t tartalmaz (cégeknek visszaigényelhető), a teljes üzemeltetést pedig recepció, kulcsátadás és takarítási szolgáltatás biztosítja a tulajdonosok számára.

Az ingatlan közvetlenül az egész évben nyitva tartó, világhírű Bükfürdő Thermal Spa szomszédságában található. A lakások legnagyobb vonzereje a páratlan elhelyezkedés: a fürdő hamarosan kialakításra kerülő új nyári bejárata mindössze néhány méterre lesz az épülettől, így a vendégek közvetlen sétával érhetik el a medencéket. Bükfürdő Magyarország egyik leglátogatottabb turisztikai központja, ahol a folyamatos infrastrukturális fejlesztések és a stabil vendégkör garantálja a magas megtérülést (ROI) és az ingatlanok hosszú távú értékállóságát.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 05.

1 szobás téglalakások ára Bükön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Bük m² ár
1447 e Ft
1467 e Ft 1%
Ennek az ára
Bük átlagár
55 M Ft m Ft
55.7 m Ft 1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Bük, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Bük
Eladó téglalakás

Bük

57.9 M Ft
4 szoba
87 m²
Kőszeg
Eladó téglalakás

Kőszeg

69.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

86.73 M Ft
4 szoba
86 m²
Bük
Eladó téglalakás

Bük

59 M Ft
1 szoba
38 m²
Bük
Eladó téglalakás

Bük

63 M Ft
3 szoba
74 m²
Bük
Eladó téglalakás

Bük

88 M Ft
2 szoba
57 m²
Bük, Bükön napfényes, luxus tetőtéri lakás 3 erkéllyel – prémium minőség, azonnal költözhető
Eladó téglalakás

Bük

92 M Ft
3 szoba
123 m²
Bük
Eladó téglalakás

Bük

57.9 M Ft
4 szoba
87 m²
Répcelak, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Répcelak

46.2 M Ft
4 szoba
65 m²
Bük
Eladó téglalakás

Bük

57.9 M Ft
4 szoba
87 m²
Bük
Eladó téglalakás

Bük

55 M Ft
1 szoba
38 m²
Körmend
Eladó téglalakás

Körmend

64.8 M Ft
3 szoba
107 m²
Bük
Eladó téglalakás

Bük

59.9 M Ft
3 szoba
92 m²
Bük
Eladó téglalakás

Bük

63 M Ft
3 szoba
74 m²
Répcelak, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Répcelak

35.99 M Ft
3 szoba
66 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

49.49 M Ft
3 + 1 szoba
77 m²
Celldömölk
Eladó téglalakás

Celldömölk

26 M Ft
4 szoba
164 m²
Bük, Petőfi utca
Eladó téglalakás

Bük

54.9 M Ft
4 + 1 szoba
113 m²
Répcelak, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Répcelak

46.2 M Ft
4 szoba
65 m²
Bük
Eladó téglalakás

Bük

55 M Ft
1 szoba
38 m²
Bük
Eladó téglalakás

Bük

55 M Ft
1 szoba
38 m²
Bük
Eladó téglalakás

Bük

59.9 M Ft
3 szoba
92 m²
Szombathely, Belváros
Eladó téglalakás

Szombathely

71.99 M Ft
120 m²
Bük
Eladó téglalakás

Bük

59 M Ft
1 szoba
38 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Parád
Eladó családi ház

Parád

140 M Ft
4 szoba
200 m²
Seregélyes
Eladó családi ház

Seregélyes

87 M Ft
4 szoba
96 m²
Igal
Eladó családi ház

Igal

45.9 M Ft
5 szoba
280 m²
Bag
Eladó családi ház

Bag

79.9 M Ft