Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, XXII. kerület, földszint

+ 4 kép 1/7
63 200 000 Ft63.2 M Ft 1 663 158 Ft/m2
2 szoba
38 m²
földszint
építés éve:1900

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 400
Papp-Horváth Katalin
Otp Ingatlanpont Falk Miksa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

KÜLÖNLEGES HANGULATÚ, FELÚJÍTOTT LAKÁS EGY TÖRTÉNELMI VILLÁBAN - SAJÁT KERTRÉSSZEL ÉS PARKOLÓVAL.

Eladásra kínálok egy teljeskörűen felújított, egyedi atmoszférájú lakást egy századfordulós villában, csendes, zöld környezetben. A ház egykor egy jelentős, nagy múltú család birtoka volt, és a mai napig őrzi a korszak eleganciáját: hatalmas, ősfás kert, karakteres építészeti részletek, és egy különleges hangulat, amit ritkán találni.

A lakás a villa magasföldszintjén helyezkedik el. A 4,2 méteres belmagasság lehetővé tette egy praktikus, intim galéria kialakítását, így a 30 nm-es alapterület 50 nm hasznos térként funkcionál. A nappali-konyha tágas, napfényes, nagy ablakai a kertre néznek, a galérián pedig kényelmes hálórész kapott helyet.

A lakáshoz 122 nm saját kertrész, saját parkoló, valamint 14 nm-es tároló tartozik. A kertbe autóval is kényelmesen be lehet állni.

Az ingatlan tehermentes, azonnal költözhető, és ideális választás mindazoknak, akik értékelik a történelmi környezetet, a különleges atmoszférát és a modern, igényes kialakítást.

Szívesen megmutatom ? hívjon időpontért.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Energetikai tanúsítvány jelenleg nem elérhető.

Referencia szám: M324848

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1663 e Ft
1215 e Ft -37%
1675 e Ft 1%
Ennek az ára
XXII. kerület átlagár
Budapest átlagár
63.2 M Ft m Ft
89.1 m Ft 29%
88.4 m Ft 28%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
93 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

82.5 M Ft
2 szoba
59 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

165.9 M Ft
3 szoba
144 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

45.5 M Ft
2 szoba
65 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

70.9 M Ft
3 szoba
56 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
74 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
47 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

170 M Ft
5 szoba
130 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Teréz körút
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

126 M Ft
3 szoba
77 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

63 M Ft
2 szoba
47 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

70.9 M Ft
3 szoba
56 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

160 M Ft
4 szoba
125 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XXI. kerület, Csillagtelep, Krizantém utca
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

59 M Ft
2 szoba
55 m²
IX. kerület, Ferencváros, Vaskapu u. 22
Eladó garázs

Budapest, IX. kerület

0.02 M Ft
14 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás