Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, XXI. kerület, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
99 900 000 Ft99.9 M Ft 1 297 403 Ft/m2
3 szoba
77 m²
1. emelet
építés éve:2005

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Komfort: Duplakomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 966
Molnár Tamás
Budapest XI. kerület OTP Ingatlanpont

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

100 NM-ES SAJÁT KERT AZ ELSŐ EMELETEN – CSEPEL KÖZPONTJÁBAN!

Kizárólag nálunk! Csepel központi részén eladó egy újszerű, 77 nm-es, 3 szobás, első emeleti, délnyugati tájolású lakás, amelyhez kertkapcsolattal, egy 100 nm-es saját tulajdonú kert is tartozik. Elhelyezkedését tekintve pedig mindez, a Rákóczi Liget Lakópark biztonságos, modern környezetében található.

Az ingatlan helyiségei praktikus elrendezésűek és kényelmesen élhető méretűek. Ezek között egy tágas és világos amerikai konyhás nappalival, amelyben a konyha magas szinten gépesített. A burkolatok és a parketták kiváló állapotúak. A bútorok, a vételáron kívül, kötelezően megvásárlandóak. Értékük 2 millió Ft.

A fűtés és hűtés költsége a közös költség része és akár telefonról is vezérelhető. A biztonságot kamerarendszer, mozgásérzékelős riasztó és redőnyös ablakok is tovább emelik.

A lakópark saját játszótérrel rendelkezik, a környéken pedig minden megtalálható: iskola, óvoda, üzletek, fitneszterem, gyógyszertár, étkezési lehetőségek. Sőt, télen még jégpálya is van a közelben.

HÉV-vel negyedóra a Boráros tér, autóval pedig pillanatok alatt elérhető az M0 vagy a belváros. A parkolás egyszerűen megoldható: a mélygarázsban bérelhető vagy vásárolható hely, de az utcán is van parkolási lehetőség, amely ingyenes.

Megjegyzés: Az ingatlant bemutató fotóknál az utolsó három kép látványterv, amely a kert kialakítására mutat elképzeléseket.

Az ingatlan, a fix 3%-os Otthon Start Hitelprogramra alkalmas. Megvásárlásához vevői igény és alkalmasság esetén, az OTP Bank kedvezményes hitellehetőségét is biztosítani tudjuk.

Ez az ingatlan egy kivételes lehetőség, amely Csepel központjában, az első emeleten, egy családi ház tulajdonságaival rendelkezi, miközben elhelyezkedésének köszönhetően, azon túlmutató kényelmi elemeket is kínál.

További információkért és megtekintéssel kapcsolatban a hét bármely napján, akár hétvégén is, keressen bizalommal.

Referencia szám: M316587

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1297 e Ft
1034 e Ft -25%
1697 e Ft 24%
Ennek az ára
XXI. kerület átlagár
Budapest átlagár
99.9 M Ft m Ft
61.4 m Ft -63%
132.3 m Ft 25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXI. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Angyalföld, Forgách utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

63.5 M Ft
2 + 1 szoba
81 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

40 M Ft
1 szoba
28 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
36 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Dolmány utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

141 M Ft
3 szoba
78 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

24.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dolmány utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
48 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

24.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Mosoly utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
40 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

59.9 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

59.99 M Ft
2 szoba
45 m²
XXI. kerület, Csillagtelep, Zrínyi
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

47 M Ft
2 szoba
80 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

24.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Bánk Bán utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

53 M Ft
1 szoba
32 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

88.4 M Ft
2 szoba
51 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

134 M Ft
4 + 1 szoba
0 m²
XXIII. kerület, Soroksár-újtelep
Eladó telek