Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, XXI. kerület, Erdőalja, Csikó sétány, 4. emelet

+ 17 kép 1/20
63 900 000 Ft63.9 M Ft 1 083 051 Ft/m2
3 szoba
59 m²
4. emelet
építés éve:1972

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 4. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Doktor Tímea
Szi-We Otthona Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

FELÚJÍTOTT, AZONNAL KÖLTÖZHETŐ, ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ CSEPELEN – CSIKÓ SÉTÁNY

Csepel egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, a Csikó sétányon kínálunk megvételre egy kivételes adottságokkal rendelkező, teljes körűen felújított lakást, amely azonnal birtokba vehető, és minden igényt kielégít a kényelmes, élhető otthon iránt.

Az ingatlan nem csupán jó állapotú – egy átgondolt átalakításnak köszönhetően a klasszikus elosztás helyett egy sokkal jobban kihasználható, mai igényekhez igazított tér jött létre.

Ami igazán megkülönbözteti:

• 59 m²-es alapterület, eredetileg 1+2 félszobás, jelenleg 4 külön nyíló szobával
• Ideális választás családoknak, de akár kiadásra is kiváló
• Teljes körű felújítás – azonnal költözhető, további ráfordítást nem igényel
• DK-i tájolás, egész nap világos, napfényes lakótér
• Erkély, zöldre néző, nyugodt kilátással

A lakás minden részlete a praktikusságot szolgálja: az ablakos konyha és a kamra a mindennapi kényelmet növeli, a külön fürdő és WC pedig a családi életben jelent valódi előnyt.

A korszerű műanyag nyílászárók elektromos redőnnyel és szúnyoghálóval felszereltek, míg az inverteres klímás fűtés egész évben gazdaságos és komfortos megoldást biztosít.

A társasházról:

• Rendezett, tiszta, csendes lakóközösség
• Az épület külső szigetelése már megtörtént
• Földszinten babakocsi és kerékpár tárolási lehetőség
• Egy szomszéddal közösen használt pincehelyiség

Környezet és elhelyezkedés:
A környék kiváló infrastruktúrával rendelkezik: néhány percen belül elérhető minden, ami a mindennapokhoz szükséges – iskola, óvoda, bevásárlási lehetőségek, parkok.

További előnyök:

• Azonnal birtokba vehető
• Tehermentes, jogilag rendezett
• Minden típusú hitelre alkalmas

Ez a lakás ideális választás azok számára, akik nem szeretnének felújítással foglalkozni, hanem egy jól kialakított, világos, élhető otthonba költöznének.

Megtekintéssel kapcsolatban várom hívását a hét bármely napján.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1083 e Ft
1022 e Ft -6%
1706 e Ft 37%
Ennek az ára
XXI. kerület átlagár
Budapest átlagár
63.9 M Ft m Ft
62 m Ft -3%
131.3 m Ft 51%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXI. kerület, Erdőalja, Csikó sétány, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XXI. kerület, Csillagtelep, Zrínyi
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

47 M Ft
2 szoba
80 m²
V. kerület, Lipótváros, Akadémia utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

110 M Ft
3 szoba
61 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

270 M Ft
3 szoba
87 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

59.9 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

119.9 M Ft
5 szoba
144 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Ond vezér útja
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

62.6 M Ft
2 szoba
49 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

24.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

134 M Ft
4 + 1 szoba
0 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

75 M Ft
3 szoba
70 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
36 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

149.9 M Ft
4 szoba
139 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

24.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

24.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás