BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, XXI. kerület, földszint

+ 12 kép 1/15
59 900 000 Ft59.9 M Ft 1 109 259 Ft/m2
2 szoba
54 m²
földszint
építés éve:1975

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 326
Mészáros Andrea
Mavalux Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

2 szobás, erkélyes, földszinti lakás Csepel kedvelt részén, zöldövezetben.

KEDVEZŐ AJÁNLAT!

Csepelen, a Szent László lakótelepen kiváló infrastrukturális környezetben elhelyezkedő ingatlan, ami a kedvezményes, 3%-os Otthon Starthitel feltételeinek megfelel.

A TÁRSASHÁZ:

A téglaépítésű 4 emeletes, 1 blokkból álló társasház csendes, fás, ligetes környezetben áll, de mégis közel mindenhez. Tiszta, rendezett, világos lépcsőház, kellemes és nyugodt lakókörnyezet.
A Társasház közeli terveiben szerepel a külső felújítás, szigetelés, a közelmúltban az épület teljes villamosbiztonsági felülvizsgálaton esett át. A lépcsőház új, hőszigetelt, modern, kapunyitóval felszerelt bejárattal rendelkezik.

A LAKÁSRÓL:

Földszinti lakás, ami könnyen kertkapcsolatossá alakítható. 54 m2-es, 2 szobás, erkélyes.
Tágas nappali, +1 hálószoba, kellemes méretű előszoba és közlekedő, ahol étkező vagy gardrób kialakítható, konyha, kamra, külön WC és zuhanyzós fürdőszoba található a lakásban.
Fürdőszobán új hőszigetelt nyílászáró.
Fűtése: gázkonvektor
A lakás felújított, a villany és vízvezetékek cserélve lettek, valamint új több ponton záródó biztonsági ajtó került beszerelésre.

KEDVEZŐ REZSIKÖLTSÉG, KEDVEZŐ KÖZÖSKÖLTSÉG!
Befektetőknek, diákoknak, de különösen az idősebb korosztály számára kifejezetten ideális. Kisebb beruházással szép és kedves lakás válhat belőle.

KÖRNYEZET:

Pár perc sétára iskola, óvoda, üzletek, és szolgáltatások elérhetőek. Közlekedés szempontjából is kitűnő helyen helyezkedik el, pár perc a buszmegálló, így Csepel központja, a HÉV megállók, buszpályaudvar ideális távolságon belül.
A lakásban található konyhabútor a vételár részét képezi.

Vételár: 59,9 MFt
Refszám: 1137

Ha megtekintené vagy bővebb információra van szüksége, kérem keressen!

Hívjon bizalommal a megadott számon!
Ha épp nem tudom felvenni a telefont, rövidesen visszahívom.
Kereső ügyfeleink részére a szolgáltatásunk díjtalan
Érdeklődés esetén adatait a weboldalunkon lévő adatkezelési szabályzatunk szerint kezeljük.

Irodánk ügyfeleinknek kedvező, alacsony sikerdíjjal párosított szakértelemmel áll rendelkezésére.
Ügyvédi háttérrel, ingyenes hitel tanácsadással, teljeskörű ügyintézéssel segítjük Önt.

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1109 e Ft
1008 e Ft -10%
1675 e Ft 34%
Ennek az ára
XXI. kerület átlagár
Budapest átlagár
59.9 M Ft m Ft
43.2 m Ft -39%
88.4 m Ft 32%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXI. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

24.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

24.9 M Ft
1 szoba
25 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

175 M Ft
4 + 1 szoba
113 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
46 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

59.99 M Ft
2 szoba
45 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

39 M Ft
1 szoba
43 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

24.9 M Ft
1 szoba
25 m²
IV. kerület, Újpest, Deák Ferenc utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
59 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

24.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

104.9 M Ft
2 szoba
76 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

86.6 M Ft
3 szoba
70 m²
XVI. kerület, Rákosszentmihály, Csömöri út
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

47.9 M Ft
1 + 1 szoba
44 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
36 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

24.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.9 M Ft
3 szoba
57 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Budai Nagy Antal
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

10.9 M Ft