Metrodom

Eladó téglalakás
Budapest, XX. kerület, 2. emelet

+ 11 kép 1/14
104 900 000 Ft104.9 M Ft 1 192 045 Ft/m2
4 szoba
88 m²
2. emelet
építés éve:2000

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Ravasz Katalin
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó egy kivételes adottságokkal rendelkező, napfényes, erkélyes téglalakás Pesterzsébet közkedvelt, központi részén.

A második emeleten található, nettó 89 m²-es ingatlan átgondolt elrendezésének köszönhetően ideális választás lehet családoknak, illetve hosszú távú befektetésként is remek lehetőséget kínál. A lakásban három külön nyíló hálószoba, egy tágas nappali, külön helyiségben kialakított konyha, fürdőszoba és külön mellékhelyiség kapott helyet. A praktikus tárolást több beépített, tükrös gardróbszekrény segíti.

A lakás egyik legnagyobb előnye a kiváló tájolás, amely egész nap világos, kellemes életteret biztosít.
Az erkély ideális helyszíne lehet reggeli kávézásoknak vagy esti kikapcsolódásnak.

Az igényesen karbantartott társasház csendes és kulturált lakóközösséggel rendelkezik, a lépcsőházban mindössze néhány lakás található. A lakók kényelmét rendszeresen gondozott, zárt belső kert szolgálja, ahol játszótér-jellegű szabad terület és grillezési lehetőség is rendelkezésre áll.

Az ingatlanhoz tartozik:

-önálló tárolóhelyiség,
-teremgarázs beállóhely,
melyek a vételár részét képezik.

A környék infrastruktúrája kiváló: rövid sétatávolságon belül elérhetők oktatási intézmények, egészségügyi szolgáltatások, üzletek, hivatalok és bevásárlási lehetőségek. A közlekedés szintén kiemelkedő, autóval és tömegközlekedéssel egyaránt gyorsan megközelíthető a belváros, valamint az M0 és M5 autópálya.

Az ingatlanhoz kedvező, fix kamatozású finanszírozási lehetőség is elérhető.

Irányár: 104,9 millió Ft

A vételár a tárolót és a teremgarázs beállót is tartalmazza.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: H518112

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1192 e Ft
1125 e Ft -6%
1738 e Ft 31%
Ennek az ára
XX. kerület átlagár
Budapest átlagár
104.9 M Ft m Ft
92.4 m Ft -14%
186.1 m Ft 44%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XX. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.9 M Ft
3 szoba
65 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

82 M Ft
2 szoba
57 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

110.4 M Ft
3 szoba
69 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

143 M Ft
3 szoba
104 m²
V. kerület, Belváros, Molnár utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
28 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, JÓKAI UTCA 10 3/19
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

100 M Ft
2 szoba
50 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

29.9 M Ft
2 szoba
43 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
66 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

73 M Ft
3 szoba
67 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

107 M Ft
4 szoba
87 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

139 M Ft
2 szoba
72 m²
IV. kerület, Újpest, Rév utca 1
Eladó telek

Budapest, IV. kerület

1.651 M Ft
4324 m²
0 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

148 M Ft
4 szoba
126 m²
XX. kerület, Erzsébetfalva, Jókai Mór utca
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

75 M Ft
2 szoba
68 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

74.9 M Ft
64 m²
64 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

75 M Ft
2 szoba
68 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület