City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XX. kerület, Pacsirtatelep, Téglagyártó út, földszint

+ 13 kép 1/16
84 490 000 Ft84.49 M Ft 1 797 660 Ft/m2
2 szoba
47 m²
földszint
építés éve:2021

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 530
Kisari Gergely (Kisari Ingatlan)
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladásra kínálok Budapest XX. kerületében, a közkedvelt Mediterrán Lakóparkban (Gubacsi lakótelep) egy 46 m²-es, nappali + 1 hálószobás, földszinti, újszerű állapotú, bútorozott és teljesen gépesített téglalakást, saját használatú, kerítéssel leválasztott, privát kb. 20 m²-es kertkapcsolattal.

Ez a lakás nem csak egy ingatlan, hanem egy valódi élettér: a saját kis „zöld sziget”, amely tavasztól őszig plusz nappaliként funkcionál. Ideális reggeli kávézáshoz, otthoni munkavégzéshez, pihenéshez vagy akár kis kedvenc tartásához is. A kertkapcsolat ritka érték ebben a kategóriában, és komoly pluszt jelent mind életminőségben, mind értékállóságban.

Az ingatlan műszaki és esztétikai állapota kifogástalan, így akár azonnal költözhető, de befektetésként is kiváló választás, hiszen a jelenlegi kialakítás és állapot miatt könnyen kiadható, sőt akár bérlővel együtt is birtokba vehető.

A lakópark modern építési megoldásainak és korszerű gépészetének köszönhetően a fenntartási költségek rendkívül kedvezőek. A lakás A++ energetikai besorolású, a fűtésről, hűtésről és a melegvízről pedig egy korszerű Daikin Altherma 3 R F hőszivattyús rendszer gondoskodik fan-coil megoldással, ami nemcsak komfortos, hanem kimagaslóan energiahatékony is.

A lakás egy rendezett, kulturált lakóközösségű, parkosított környezetben található, ahol a biztonságról kamerarendszer gondoskodik, a zöldfelületeket pedig kertész tartja karban. A mindennapi kényelmet tovább növelik az elektromos redőnyök és a szúnyoghálók, amelyek minden nyílászárón megtalálhatók.

Elhelyezkedése szintén kiemelkedő: a Kis-Duna és a hangulatos sétány pár perc sétára található, ahol sportolási lehetőségek, játszóterek és kellemes vízparti környezet várja az ott élőket. A közlekedés kiváló, a városközpont gyorsan és egyszerűen elérhető.

A lakáshoz opcionálisan megvásárolható egy kültéri gépkocsi beálló, amelynek ára 6.000.000 Ft.

A közös költség 20.000 Ft havonta, a rezsi pedig az energiatakarékos rendszernek köszönhetően alacsonyan tartható.

AZ ALAPRAJZ ÉS A LEÍRÁS KIZÁRÓLAG TÁJÉKOZTATÓ JELLEGŰ!!! SEGÍTÜNK ÁLMAI OTTHONÁHOZ JUTNI – INGYENES HITELÜGYINTÉZÉS, CSOK PLUSZ, OTTHON START ÉS MUNKÁSHITEL ÜGYINTÉZÉS, ENERGETIKAI TANÚSÍTVÁNY ÉS VILLAMOSBIZTONSÁGI FELÜLVIZSGÁLAT EGY HELYEN!!! AMENNYIBE ÖN IS EL SZERETNÉ ADNI INGATLANÁT, KERESSEN BIZALOMMAL ÉS EGY INGYENES KONZULTÁCIÓ ALATT ÁTBESZÉLJÜK AZ EZZEL KAPCSOLATOS LEHETŐSÉGEKET.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pacsirtatelep m² ár
XX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1798 e Ft
1041 e Ft -73%
1113 e Ft -62%
1675 e Ft -7%
Ennek az ára
Pacsirtatelep átlagár
XX. kerület átlagár
Budapest átlagár
84.49 M Ft m Ft
57.6 m Ft -47%
60.7 m Ft -39%
88.4 m Ft 4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XX. kerület, Pacsirtatelep, Téglagyártó út, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

75 M Ft
2 szoba
68 m²
V. kerület, Belváros, Múzeum körút
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

151.5 M Ft
1 + 2 szoba
63 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

99 M Ft
3 szoba
100 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
30 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

79.5 M Ft
3 szoba
63 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

150 M Ft
2 szoba
111 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

148 M Ft
4 szoba
126 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

85 M Ft
3 szoba
70 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

73 M Ft
3 szoba
61 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Victor Hugo utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
35 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
93 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

88 M Ft
4 szoba
88 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

107 M Ft
4 szoba
87 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

82 M Ft
2 szoba
57 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

73 M Ft
3 szoba
61 m²
XX. kerület, Erzsébetfalva, Jókai Mór utca