Metrodom

Eladó téglalakás
Budapest, XX. kerület, 3. emelet

+ 8 kép 1/11
63 990 000 Ft63.99 M Ft 1 142 679 Ft/m2
2 szoba
56 m²
3. emelet
építés éve:1975

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Rádai-Tóth Alexandra
Duna House - Vécsey utca (Pesterzsébet)

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Napfényes, jó állapotú két szobás lakás eladó Pesterzsébet kertvárosias részén,
a Kakas-domb közelében Gubaszpusztán, ez a 56 nm-es és 3. emeleti ingatlan
ideális választás lehet akár első otthonnak, akár befektetésnek.

Az otthon megkímélt és jó állapotú, jelenlegi tulajdonosai hosszú évek óta lakják,
beköltözésükkor esett át egy nagyobb felújításon, azóta pedig gondosan használták
és vigyáztak rá. A terek élhetőek, az elosztás praktikus, a nagy ablakfelületeknek
köszönhetően pedig kifejezetten világos, napfényes. A konyha kivételével korszerű
műanyagra lettek cserélve a nyílászárók, ami hozzájárul a kedvezőbb hő- és
hangszigeteléshez. Az előszobában egy praktikus beépített szekrény kapott helyet,
amely kényelmes tárolási lehetőséget biztosít a mindennapi holmik számára. A fűtést
házközponti rendszer biztosítja, ami a meleg víz ellátásról szintén gondoskodik.

Lift nélküli társasház 3. emeletén található, a közös költség 39.500 Ft, ebben már
benne van a vízfogyasztás, így a havi kiadások jól tervezhetőek.

A környék egyik nagy előnye a közvetlen közelben található, közkedvelt Kakas-domb,
amely zöld környezetével, sétálóútjaival és játszóterével különösen a családosok
számára nyújt ideális kikapcsolódási lehetőséget. A közvetlen környezet csendes,
kertvárosias hangulatú, jól megközelíthető.
Az ingatlan tehermentes, hitel nem akadály, kiváló választás lehet akár a 3%-os
Otthon Start program keretében történő vásárláshoz is. Amennyiben felkeltette
érdeklődését, keressen bizalommal telefonon, vagy írjon üzenetet!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1143 e Ft
1113 e Ft -3%
1690 e Ft 32%
Ennek az ára
XX. kerület átlagár
Budapest átlagár
63.99 M Ft m Ft
60.7 m Ft -5%
118.7 m Ft 46%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XX. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

85 M Ft
3 szoba
70 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

107 M Ft
4 szoba
87 m²
XX. kerület, Erzsébetfalva, Jókai Mór utca
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

75 M Ft
2 szoba
68 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

79 M Ft
3 szoba
66 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.85 M Ft
2 szoba
54 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

38.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
30 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

82 M Ft
2 szoba
57 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

85 M Ft
3 szoba
70 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

150 M Ft
2 szoba
111 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

29.9 M Ft
2 szoba
43 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
93 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

79.5 M Ft
3 szoba
63 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

23 M Ft
1 szoba
32 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

73 M Ft
3 szoba
61 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

99 M Ft
3 szoba
100 m²
X. kerület
Eladó téglalakás