Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, XX. kerület, földszint

+ 7 kép 1/10
56 900 000 Ft56.9 M Ft 1 161 224 Ft/m2
1 + 1 szoba
49 m²
földszint
építés éve:1980

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 439
Szilveszter Noémi
Szigetszentmiklós OTP Ip

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó Budapest, XX., Pesterzsébet nagyon jó közlekedésű, kertvárosias részén br. 63, nettó 49 nm-es, másfél szobás, részben már felújított önálló kis ház. Az ingatlan saját, külön leválasztott bejárattal, kizárólagos használatú kertrésszel rendelkezik. Jelenleg osztatlan közös tulajdon még használati megállapodással, de tavaly júniusban már be lett adva a Földhivatalhoz a társasházzá való nyilvánítási kérelem, az albetétesítés. Felújításra és szigetelésre került a tető, a teljes villanyvezeték hálózat, a külső nyílászárók, belső melegburkolatok. A ház 10 cm-es dryvit szigetelést is kapott. A kert rendezett, új térburkolatos járda került kialakításra. A fürdőszoba még felújítandó - ez már az új tulajdonosra vár!
Kellemes otthon alakítható ki fiatalok, újrakezdők, kis családosok számára. A közelben, sétatávolságra kisboltok, piac, cukrászda, gyógyszertár, iskolák, ovi, bölcsi...
Kiváló közlekedéssel rendelkezik: az 52-es és 2B villamos közvetlen közelségben, a 36, 136, 123, 224, 224E, 966, és 923-as buszok pár perc sétával elérhetők.
Ügyfeleink számára teljes körű ügyintézéssel állunk rendelkezésre. Kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitelmegoldásokat kínálunk, illetve az adásvételi szerződés megkötéséhez megbízható ügyvédi közreműködést is tudunk biztosítani!
Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem hívjon bizalommal a hét bármely napján!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1161 e Ft
1113 e Ft -4%
1675 e Ft 31%
Ennek az ára
XX. kerület átlagár
Budapest átlagár
56.9 M Ft m Ft
60.7 m Ft 6%
88.4 m Ft 36%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XX. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

69.5 M Ft
3 szoba
70 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

99 M Ft
3 szoba
100 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

51 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

82 M Ft
2 szoba
57 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

86.9 M Ft
2 szoba
85 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

75 M Ft
2 szoba
68 m²
XX. kerület, Erzsébetfalva, Jókai Mór utca
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

75 M Ft
2 szoba
68 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

29.9 M Ft
2 szoba
43 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

49.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

107 M Ft
4 szoba
87 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba
39 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

199 M Ft
6 szoba
281 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

76.9 M Ft
3 szoba
63 m²
XXIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXIII. kerület

54.9 M Ft
2 szoba
80 m²
V. kerület, Belváros, Molnár utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
28 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

69.5 M Ft