City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XX. kerület, 1. emelet

+ 4 kép 1/7
29 000 000 Ft29 M Ft 1 208 333 Ft/m2
1 szoba
24 m²
1. emelet
építés éve:1985

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: 1. emelet
Közmű: Szélessáv
Energetikai besorolás: A

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Rádai-Tóth Alexandra
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest XX. kerületében, Pesterzsébet csendes, nyugodt részén, a Pacsirtatelepeneladó egy 1. emeleti garzonlakás, egy kis létszámú, szigetelt lakóingatlanban, amelyosztatlan közös tulajdonú, és ügyvédi megosztással rendelkezik.Az ingatlan 2024-ben teljes körű felújításon esett át, melynek köszönhetően egy azonnal költözhető, korszerű állapotú otthon várja új tulajdonosát. A felújítás során megújult az elektromos hálózat, beépítésre kerültek a hő- és hangszigetelt nyílászárók,valamint a fürdőszoba teljes átalakításon esett át, új szaniterekkel és modern kialakítással. A konyhában új konyhabútor került beépítésre, a falak minden helyiségben frissen festettek,letisztult, egységes megjelenést biztosítva.A lakás fűtését és hűtését 1 db Midea típusú inverteres hűtő-fűtő klímaberendezés, valamint elektromos panelek biztosítják, míg a melegvíz-ellátásról Ariston okos villanybojler gondoskodik. A klímaberendezéshez H tarifa igényelhető, így a fenntartás költséghatékony.Az épület szigetelt, a lakóközösség rendezett. Közös költség nincs, minden fogyasztás saját mérés alapján kerül elszámolásra.Az ingatlan ideális választás lehet első otthonként, egyedülállók vagy párok számára, de befektetési céllal is kiváló, alacsony fenntartási költsége és könnyű kiadhatósága miatt.További kérdések esetén kérem, hívjon telefonon vagy küldjön üzenetet!

Referencia szám: LK053347-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1208 e Ft
1097 e Ft -10%
1707 e Ft 29%
Ennek az ára
XX. kerület átlagár
Budapest átlagár
29 M Ft m Ft
38.1 m Ft 24%
59.6 m Ft 51%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XX. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

73.5 M Ft
3 szoba
66 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

102.9 M Ft
2 + 2 szoba
75 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

71 M Ft
2 szoba
46 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

69.9 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

124.9 M Ft
4 szoba
140 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

114 M Ft
3 szoba
97 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

139 M Ft
5 szoba
155 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

148 M Ft
4 szoba
126 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

150 M Ft
5 szoba
113 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

107 M Ft
4 szoba
87 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

75 M Ft
2 szoba
68 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

99 M Ft
3 szoba
100 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

71 M Ft
2 szoba
46 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

175 M Ft
6 + 2 szoba
120 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

85 M Ft
3 szoba
70 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

45 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
X. kerület
Eladó iroda

Budapest, X. kerület