Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, XX. kerület, földszint

+ 15 kép 1/18
81 900 000 Ft81.9 M Ft 0 Ft/m2
1 + 2 szoba
földszint
építés éve:2007

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 333
Árvai István
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Elhelyezkedése: Társasház Emeleti elhelyezkedés: Földszinten Tájolása: Dél-nyugai tájolású Állapota: Jó Komfort besorolása: Dupla komfortos Építési éve: 2007 Alapterülete: 69 m2 Szobák száma: 1 + 2 szoba Közművek: Gáz, Víz, Villany, Csatorna Melegvíz-ellátás: Gázkazán Fűtés típusa: Cirkó Homlokzat állapot: Jó Építési mód: Tégla Parkolási lehetőség: Telken Kilátás: Udvari kilátás Jellemzői: Alacsony rezsi, Csendes környék, Jó közlekedés Energetikai besorolás: Nincs adat Egyéb jellemzők: Erkély, Terasz
20. kerületben, Csányi utcában eladó egy belső kétszintes, jó állapotú, 69 m2, 1 szobás + 2 félszobás, erkélyes (2,6 m2), világos, belső udvarra néző lakás, hozzá tartozó 44 m2 kertrésszel.

A 2007-ben téglából épült társasház 3 lakásos.

A lakás további jellemzői:
- DNY-i fekvésű
- újszerű (2019) beépített konyha gépekkel (sütő, főzőlap, elszívó, mosogatógép)
- klímaberendezés
- redőnyös ablakok
- dupla fürdőszoba káddal és zuhanyzóval
- dupla wc
- kamra
- biztonsági kamera és riasztó
- minden egyedileg mérhető
- saját kert (44 m2)

A lakáshoz tartozik 1 db udvari beállóhely, melyet a vételár tartalmaz.

Fűtés: zárt rendszerű kombi gázkazán (átalány 10.000 Ft/hó)

Közlekedés: HÉV (H6) buszok (35, 66, 119, 148, 151, 166, 223E, 224E) villamosok (2B, 3, 51, 52) éjszakai járatok (923, 966) pár percen belül elérhetőek.

Közelben: bevásárlási lehetőségek, óvoda, iskola, bankok, posta, gyógyszertár stb.

További információért kérem, hívjon bizalommal, majd nézze meg személyesen, és tegyen egy ajánlatot!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XX. kerület m² ár
Budapest m² ár
0 e Ft
1157 e Ft 100%
1694 e Ft 100%
Ennek az ára
XX. kerület átlagár
Budapest átlagár
81.9 M Ft m Ft
74.6 m Ft -10%
132.3 m Ft 38%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XX. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

119 M Ft
3 szoba
74 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

157.9 M Ft
5 szoba
130 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

89 M Ft
3 szoba
77 m²
XIII. kerület, Újlipótváros
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

74.9 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
XV. kerület, Újpalota, Bethlen Gábor utca
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

47.59 M Ft
1 szoba
32 m²
VI. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VI. kerület

141.6 M Ft
90 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

89.9 M Ft
659 m²
452 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

107 M Ft
4 szoba
87 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

71 M Ft
2 szoba
46 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

29.9 M Ft
2 szoba
43 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

34.9 M Ft
3 szoba
26 m²
XX. kerület, Erzsébetfalva, Tótfalusi Kis Miklós sétány
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

76.99 M Ft
1 + 3 szoba
75 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Szövetség utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

34.9 M Ft
1 szoba
24 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

73 M Ft
3 szoba
67 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

106.94 M Ft
2 szoba
53 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület