City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A, 1. emelet

1/1
106 940 000 Ft106.94 M Ft 2 017 736 Ft/m2
2 szoba
53 m²
1. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 411
Sasad Resort Sungate II.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A Sasad Resort új üteme a Sasad Resort Sungate lakáskínálata rendkívül sokszínű: a praktikus garzonoktól kezdve a tágas családi otthonokig mindenki megtalálhatja a számára ideális megoldást. A nyugodt életteret a kis lakásszámú, mindössze háromszintes épületek, a szellős beépítés, a nagy épülettávolságok és a lakópark melletti, sűrű növényzettel borított, különleges hangvédő gát biztosítják majd.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 22.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Spanyolrét m² ár
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2018 e Ft
2131 e Ft 5%
1954 e Ft -3%
1675 e Ft -20%
Ennek az ára
Spanyolrét átlagár
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
106.94 M Ft m Ft
181.5 m Ft 41%
97.5 m Ft -10%
88.4 m Ft -21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

89 M Ft
3 szoba
77 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

107.431 M Ft
3 szoba
74 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

85.811 M Ft
2 szoba
50 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

114.9 M Ft
2 szoba
75 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

112.581 M Ft
3 szoba
74 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

129.8 M Ft
3 szoba
65 m²
II. kerület, Hársakalja
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

145 M Ft
3 szoba
63 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

510 M Ft
4 szoba
124 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.7 M Ft
2 szoba
50 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Buda XI. ker. Gellérthegy
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

379 M Ft
5 szoba
123 m²
VI. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VI. kerület

141.6 M Ft
90 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

228.66 M Ft
5 szoba
131 m²
IV. kerület
Eladó iroda

Budapest, IV. kerület

345 M Ft
406 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

389 M Ft
3 szoba
111 m²
XI. kerület, Törökbálinti út
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

239.9 M Ft
5 szoba
139 m²
XI. kerület, Kelenföld
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

251 M Ft
4 szoba
91 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület