Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, XVIII. kerület, félemelet

+ 5 kép 1/8
34 900 000 Ft34.9 M Ft 1 125 806 Ft/m2
1 szoba
31 m²
félemelet
építés éve:1955

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Elektromos
Emelet: félemelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: A

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 548
Molnár Andrea
Region

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Alacsony rezsi, maximális komfort –Felújított garzon azonnali költözéssel!
​Eladásra kínálunk egy fiatalos, 31 nm-es, tehermentes téglalakást! Ha nem akarsz felújítással bajlódni, csak költözni és élvezni az otthonod nyugalmát, ez az ingatlan neked szól.
​Állapot: Újszerű, kiváló műszaki állapotban.
​Komfort: Összkomfortos, modern műanyag nyílászárókkal felszerelt.
​Hűtés-fűtés: Korszerű klímarendszer gondoskodik a kellemes hőmérsékletről télen-nyáron – gazdaságos fenntartás!
​Extrák: Azonnal birtokba vehető, nincs várakozási idő.
​Tökéletes választás első lakásnak, egyetemistáknak vagy befektetésnek a könnyű kiadhatóság miatt!
A közlekedés kiváló:
50 -es villamossal el lehet jutni a határ útra,onnan az M3 as metróval a belvárosba.
136-os busszal kőbánya kispestig.
A környék infrastrukturája kíváló.Pár percen belűl óvoda,iskola,bevásárlási lehetőség és dohánybolt is könnyen elérhető.
Az ár az FIX !!! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 394146

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1126 e Ft
1033 e Ft -9%
1707 e Ft 34%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
34.9 M Ft m Ft
38.5 m Ft 9%
59.6 m Ft 41%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület, félemelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

131.9 M Ft
4 szoba
162 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

139.2 M Ft
3 + 1 szoba
96 m²
V. kerület, Belváros, Múzeum körút
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

151.5 M Ft
1 + 2 szoba
63 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

80 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

59 M Ft
2 szoba
41 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

64 M Ft
2 szoba
40 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

57.5 M Ft
2 szoba
56 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

131.9 M Ft
4 szoba
162 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

58.9 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

38.9 M Ft
1 szoba
25 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
30 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

139.2 M Ft
3 + 1 szoba
96 m²
VII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VII. kerület

47.9 M Ft
2 szoba
79 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

79.5 M Ft
3 szoba
63 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás