Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Budapest, XVIII. kerület, Erzsébettelep, 1. emelet

+ 8 kép 1/11
120 600 000 Ft120.6 M Ft 1 325 275 Ft/m2
4 szoba
91 m²
1. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 590
Simon Csilla
OPTIMA | A szakértő ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

MODERN DUPLAKOMFORTOS OTTHON NAGY TERASSZAL

91 m²-es, ÚJÉPÍTÉSŰ, DUPLAKOMFORTOS lakás 23 m²-es, privát TERASSZAL várja első tulajdonosát egy CSALÁDIAS, 4 LAKÁSOS HÁZ első emeletén.
A tágas, 39 m²-es ÉTKEZŐ-KONYHA-NAPPALI a lakás központi élettere. A 3 HÁLÓSZOBA nyugodt, privát szférát biztosít, míg a két KÁDAS FÜRDŐSZOBA WC-vel a maximális kényelmet szolgálja.

MŰSZAKI TARTALOM:
- MODERN HŐSZIGETELÉS
- HŐSZIVATTYÚS fűtés és hűtés
- PADLÓFŰTÉS és FAN COIL rendszer
- 3 RÉTEGŰ NYÍLÁSZÁRÓK
- MOTOROS REDŐNY előkészítés
- BURKOLATOK választhatók 10 000 Ft/m²-ig
- BELTÉRI AJTÓK választhatók 100 000 Ft/db-ig
- AJÁNDÉK KONYHA 1 millió Ft értékig

A végső burkolatok és belső elemek választhatók, így az otthon igazán személyre szabott lehet.

A ház CSENDES MELLÉKUTCÁBAN, KERTVÁROSI környezetben épül, ahol a NYUGALOM mellett minden fontos szolgáltatás, ISKOLA, ÓVODA, BEVÁSÁRLÁSI LEHETŐSÉGEK könnyen elérhetők. A BELVÁROS gyorsan megközelíthető AUTÓVAL és KÖTÖTTPÁLYÁS TÖMEGKÖZLEKEDÉSSEL is.

ÁTADÁS: 2026 I. negyedév

PARKOLÁS:
- FEDETT GARÁZS vételára 5,5 M Ft,
- FELSZÍNI BEÁLLÓ vételára 1,5 M Ft,
melyek opcionálisan megvásárolhatók.

KINEK AJÁNLOM?
Fiatal PÁROKNAK, CSALÁDOT tervezőknek, TÖBBGYERMEKES CSALÁDOKNAK és BEFEKTETŐKNEK egyaránt kiváló választás lehet ez az ingatlan.

A KIVITELEZŐ korábbi beruházásai REFERENCIAKÉNT elérhetők, részletes tájékoztatás a megtekintéskor kérhető.

A megtekintés telefonos egyeztetését este és hétvégén is szívesen intézem.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1325 e Ft
1115 e Ft -19%
1738 e Ft 24%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
120.6 M Ft m Ft
115.4 m Ft -5%
186.1 m Ft 35%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület, Erzsébettelep, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VII. kerület

47.9 M Ft
2 szoba
79 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

78.9 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

38.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XVIII. kerület, Erzsébettelep
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

84.9 M Ft
3 szoba
65 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

69.9 M Ft
4 szoba
78 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

139.2 M Ft
3 + 1 szoba
96 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

150 M Ft
2 szoba
111 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
93 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.85 M Ft
2 szoba
54 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

55 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
3 szoba
72 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

109.9 M Ft
2 szoba
63 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

139.2 M Ft
3 + 1 szoba
96 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

79.5 M Ft
3 szoba
63 m²
V. kerület, Belváros, Múzeum körút
Eladó téglalakás