Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, XVIII. kerület, Bókaytelep, Ráday Gedeon utca, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
81 990 000 Ft81.99 M Ft 1 413 621 Ft/m2
2 + 1 szoba
58 m²
2. emelet
építés éve:2007

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 2. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 530
Kisari Gergely (Kisari Ingatlan)
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladásra kínálok Budapest XVIII. kerületében, a közkedvelt Napfürdő lakóparkban, a Ráday Gedeon utcában egy kiváló elosztású, 58 m²-es, amerikai konyhás nappali + 2 hálószobás, belső parkra néző lakást.

A 2007-ben épült, zárt és rendezett lakópark elektromos kapun keresztül közelíthető meg. A felszíni terület parkosított, gyalogosbarát kialakítású, az autós forgalom a mélygarázs szintjén történik, így a lakók számára csendesebb és biztonságosabb környezetet biztosít. A gondozott zöldfelületek, a gondnoki felügyelet és az akadálymentes kialakítás hosszú távon is kényelmes lakhatást nyújtanak. A liftes társasház kulturált lakóközösséggel rendelkezik, így ideális választás pároknak, kisebb családoknak vagy akár befektetési céllal is.

A lakás hasznos alapterülete 58 m², amelyhez egy 2 m²-es, belső kertre néző terasz kapcsolódik. A zöld környezetre néző kilátás nyugodt hangulatot ad a mindennapokhoz. Az átgondolt elrendezésnek köszönhetően a lakás jól élhető: amerikai konyhás nappali, két külön nyíló hálószoba, egy kádas fürdőszoba WC-vel, valamint egy külön vendég WC is kialakításra került, ami családi használatnál különösen praktikus.

Műszaki és kényelmi jellemzők:
– házközponti fűtés egyedi mérőkkel
– műanyag nyílászárók redőnnyel
– liftes lépcsőház
– akadálymentes megközelítés
– zárt, parkosított lakópark
– teljes bútorzattal és gépesítéssel kerül átadásra, a fotókon látható állapotban

Fenntartási költségek:
A közös költség 24.000 Ft/hó, amely tartalmazza a hulladékszállítást, lépcsőház világítást és takarítást, kertgondozást, gondnoki szolgáltatást, valamint a felújítási alapot is.
A teljes havi rezsi átlagosan kb. 40.000 Ft körül alakul.

Jogi helyzet és birtokbaadás:
Az ingatlan per-, teher- és igénymentes, rövid költözési határidővel birtokba vehető.

Parkolás:
Saját parkoló és tároló nem tartozik a lakáshoz, azonban a lakópark alatt időszakosan vásárolható vagy bérelhető mélygarázs hely, valamint a parkolás a lakópark előtt díjmentesen megoldható.

Lokáció:
A Napfürdő lakópark az Üllői út közelében helyezkedik el, mégis csendes, zöld környezetben. A közelben bevásárlási lehetőségek, gyógyszertár, szolgáltatások és a mindennapi élethez szükséges infrastruktúra könnyen elérhető. A környék rendezett, családbarát hangulatú, a közlekedés gyors és kiszámítható, így ideális választás azok számára, akik nyugodt otthont keresnek jó elérhetőséggel.

AZ ALAPRAJZ ÉS A LEÍRÁS KIZÁRÓLAG TÁJÉKOZTATÓ JELLEGŰ!!!

SEGÍTÜNK ÁLMAI OTTHONÁHOZ JUTNI – INGYENES HITELÜGYINTÉZÉS, CSOK PLUSZ, OTTHON START ÉS MUNKÁSHITEL ÜGYINTÉZÉS, ENERGETIKAI TANÚSÍTVÁNY ÉS VILLAMOSBIZTONSÁGI FELÜLVIZSGÁLAT EGY HELYEN!!!

AMENNYIBE ÖN IS EL SZERETNÉ ADNI INGATLANÁT, KERESSEN BIZALOMMAL ÉS EGY INGYENES KONZULTÁCIÓ ALATT ÁTBESZÉLJÜK AZ EZZEL KAPCSOLATOS LEHETŐSÉGEKET.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Bókaytelep m² ár
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1414 e Ft
1198 e Ft -18%
1166 e Ft -21%
1694 e Ft 17%
Ennek az ára
Bókaytelep átlagár
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
81.99 M Ft m Ft
90.1 m Ft 9%
88.3 m Ft 7%
132.3 m Ft 38%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület, Bókaytelep, Ráday Gedeon utca, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

30 M Ft
2 + 1 szoba
110 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba
49 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

139.2 M Ft
3 + 1 szoba
96 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

99.9 M Ft
3 szoba
87 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

82 M Ft
1 + 1 szoba
63 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

139.2 M Ft
3 + 1 szoba
96 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

69.9 M Ft
4 szoba
78 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

131.9 M Ft
4 szoba
162 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

104900 M Ft
4 szoba
88 m²
XI. kerület, Kelenföld, Barázda utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

117 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

150 M Ft
5 szoba
113 m²
XVIII. kerület, Erzsébettelep
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

84.9 M Ft
3 szoba
65 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
57 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

139.2 M Ft
3 + 1 szoba
96 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

57.5 M Ft
2 szoba
56 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület