Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, XVIII. kerület, Miklóstelep, Üllői út 404-422, 4. emelet

+ 8 kép 1/11
106 587 750 Ft106.588 M Ft 1 197 615 Ft/m2
4 szoba
89 m²
4. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 4. emelet
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 268
Dudás Norbert

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Bókay Residence – új lakópark a 18. kerület szívében!

Elindult a Bókay Residence értékesítése, ahol modern, energiatakarékos otthonok várják új tulajdonosaikat. A lakópark a Kossuth tér és a Lőrinci piac szomszédságában, kiváló közlekedési kapcsolatokkal épül fel, 5 épületben összesen 250 lakással.

Az első ütemben 102 lakás kerül átadásra, a változatos alaprajzoknak köszönhetően mindenki megtalálhatja a számára ideális otthont – a kompakt 2 szobástól a tágas, több hálószobás családi lakásokig. Szinte minden lakáshoz erkély vagy loggia tartozik, az épületekhez teremgarázs és tárolók is vásárolhatók.

A lakások magas műszaki tartalommal készülnek: hőszivattyús fűtés-hűtés, 3 rétegű nyílászárók, korszerű hőszigetelés és mobiltelefonról vezérelhető okos megoldások biztosítják a kényelmet és az alacsony rezsit.

A Bókay Residence ideális választás mindazoknak, akik értékálló, modern és jól megközelíthető otthont keresnek Budapesten.

A Bókay Residence Budapest XVIII. kerületének központi részén, a Kossuth tér és a Lőrinci piac közvetlen közelében valósul meg. Ez a városrész kifejezetten kedvelt a családias hangulat, a jó közlekedési kapcsolatok és a teljes körű infrastruktúra miatt.

A mindennapokhoz szükséges szolgáltatások pár perc sétával elérhetők: üzletek, piac, gyógyszertár, orvosi rendelők, óvodák, iskolák és játszóterek. A Kossuth tér környéke az elmúlt években megújult, a közelben pedig több park és zöldfelület is lehetőséget kínál a kikapcsolódásra.

A tömegközlekedés kiváló: busz- és villamosmegállók a közelben, a Kőbánya-Kispest metróvégállomás 10–15 perc alatt elérhető, a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér pedig autóval rövid időn belül megközelíthető.

A környék ideális választás azoknak, akik egyszerre keresnek nyugodt, biztonságos lakókörnyezetet és a főváros központjához gyors, kényelmes kapcsolódást.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 17. Utoljára módosítva: 2026. 04. 28.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Miklóstelep m² ár
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1198 e Ft
1202 e Ft 0%
1115 e Ft -7%
1738 e Ft 31%
Ennek az ára
Miklóstelep átlagár
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
106.588 M Ft m Ft
109 m Ft 2%
115.4 m Ft 8%
186.1 m Ft 43%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület, Miklóstelep, Üllői út 404-422, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

57.5 M Ft
2 szoba
56 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

57.5 M Ft
2 szoba
56 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

58.9 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
3 szoba
72 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
30 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

55 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

139.2 M Ft
3 + 1 szoba
96 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

42.9 M Ft
1 szoba
22 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.85 M Ft
2 szoba
54 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Victor Hugo utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
35 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

57.5 M Ft
2 szoba
56 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
3 szoba
72 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

38.9 M Ft
1 szoba
25 m²
V. kerület, Belváros, Múzeum körút
Eladó téglalakás