Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XVII. kerület, földszint

+ 11 kép 1/14
95 900 000 Ft95.9 M Ft 1 598 333 Ft/m2
3 szoba
60 m²
földszint
építés éve:2006

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 588
Urbán Ferenc Krisztián
Csongrád OTP Ingatlanpont Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

XVII. kerület, Rákoshegyen, a Helikopter lakópark csendes mellékutcájában kínálunk megvételre egy kertkapcsolatos, földszinti lakást.

A 6 lakásos, rendezett társasház egyik legnyugodtabb, belső elhelyezkedésű, 60 nm-es otthona ideális választás mindazok számára, akik a városi kényelem mellett saját kert nyugalmára vágynak. A lakáshoz egy részben fedett terasz, valamint egy privát, ~35 nm-es kert is tartozik, amely tökéletes helyszíne lehet pihenésnek vagy baráti összejöveteleknek.

A délkeleti tájolásnak köszönhetően világos, kellemes hangulatú ingatlan praktikus elrendezésű: két külön nyíló szoba, amerikai konyhás nappali étkezővel, valamint fürdőszoba. A lakás jó állapotú, korszerű nyílászárókkal, klímával és egyedi mérőórákkal felszerelt, fűtéséről kombi cirkó gondoskodik.

A zárt udvarban saját gépkocsibeálló biztosított, elektromos kapuval, ami kényelmes és biztonságos parkolást tesz lehetővé. A beépített bútorok a vételár részét képezik.

A környék infrastruktúrája kiváló: minden fontos szolgáltatás könnyen elérhető, míg a közeli zöldterületek kiváló kikapcsolódási lehetőséget nyújtanak. A közlekedés gyors és jól szervezett.

Ez az ingatlan tökéletes választás lehet fiatal pároknak, kiscsaládosoknak vagy mindazoknak, akik egy élhető, barátságos környezetben keresnek otthont.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: M327436-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1598 e Ft
1352 e Ft -18%
1694 e Ft 6%
Ennek az ára
XVII. kerület átlagár
Budapest átlagár
95.9 M Ft m Ft
86.2 m Ft -11%
132.3 m Ft 27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

139 M Ft
4 szoba
120 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

80 M Ft
2 szoba
107 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

80 M Ft
2 szoba
107 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.9 M Ft
3 szoba
65 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

134.9 M Ft
4 szoba
120 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

134.9 M Ft
4 szoba
120 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

80 M Ft
2 szoba
107 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

134.9 M Ft
4 szoba
120 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

94.5 M Ft
3 szoba
105 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

110.4 M Ft
3 szoba
69 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

178 M Ft
4 szoba
93 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

95 M Ft
4 szoba
127 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

143 M Ft
3 szoba
104 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

172 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

134.9 M Ft
4 szoba
120 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kertész utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

115 M Ft
4 szoba
70 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

51.99 M Ft