Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó igényes lakás saját kerttel és fedett beállóval a XVII. kerület Rákosligeti részén!
Budapest XVII. kerületének egyik legcsendesebb utcájában, . eladásra kínálunk egy kétlakásos társasház felső szintjén elhelyezkedő, igényesen kialakított lakást saját kertrésszel.
Főbb jellemzők:
Lakóterület: jól átgondolt elrendezés –
- 1 hálószoba
- nappali + étkező
- konyha
- fürdőszoba + WC
- erkély
Saját, gondozott kert – kb. 80 m², kiváló állapotban, pihenésre és kertészkedésre is ideális
- Fedett autóbeálló tartozik hozzá
- Külön tárolóhelyiség
- Padlófűtés az egész lakásban – komfortos, energiatakarékos megoldás
- Csendes, nyugodt környék – ideális otthon pároknak vagy idősebbeknek, akik nyugalomra vágynak
Ez az ingatlan egyesíti a családi házas nyugalmat és a társasházi praktikumot, miközben saját kertet és külön bejáratot biztosít.
Ne maradjon le róla – hívjon most és tekintse meg személyesen ezt a remek lehetőséget!
Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 09. Utoljára módosítva: 2025. 07. 12.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, XVII. kerület, Rákosliget