River Life

Eladó téglalakás
Budapest, XVI. kerület, 2. emelet

+ 8 kép 1/11
67 148 190 Ft67.148 M Ft 1 428 685 Ft/m2
2 szoba
47 m²
2. emelet
építés éve:1098

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, Telefon
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Olajos Károly
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Fedezze fel Budapest 16. kerületének egyik rejtett gyöngyszemét!

Az ingatlan főbb jellemzői:
- 47nm
- 2 szoba
- erkély
- napfényes
- udvarra és mellékutcára néző ablakok
- cirkó fűtés
- 1/1-es, tehermentes tulajdon

Közlekedés:
- 45-ös busz
- 46-os busz
- H8-as hév

Közelben:
Boltok, pékségek, drogéria, egészségügyi intézmények, uszoda, jégcsarnok, fittness

Amennyiben felkeltette az érdeklődését az ingatlan keressen bizalommal a hét bármely napján!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1429 e Ft
1381 e Ft -3%
1690 e Ft 15%
Ennek az ára
XVI. kerület átlagár
Budapest átlagár
67.148 M Ft m Ft
65.2 m Ft -3%
118.7 m Ft 43%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVI. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület, Mocsárosdűlő, III. kerület - HARSÁNYLEJTŐ
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

545 M Ft
5 szoba
263 m²
XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

99 M Ft
3 szoba
66 m²
XVI. kerület, Cinkota, Bányász utca
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

180 M Ft
3 szoba
100 m²
XVI. kerület, Sashalom
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

138 M Ft
4 szoba
112 m²
IV. kerület, Újpest, Rév utca 1
Eladó telek

Budapest, IV. kerület

1.651 M Ft
4324 m²
0 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

172 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

74.9 M Ft
64 m²
64 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

51.99 M Ft
1 szoba
28 m²
V. kerület, Belváros, Molnár utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
28 m²
XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

75 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

180 M Ft
3 szoba
100 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kertész utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

115 M Ft
4 szoba
70 m²
XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

180 M Ft
3 szoba
100 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

178 M Ft
4 szoba
93 m²
XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület